Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-6 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Новорыбин ауылдық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 сәуірдегі № С 37-2 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-6 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Новорыбин ауылдық бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Новорыбин ауылдық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 610,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 799,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 811,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 968,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 358,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-6 "О бюджете Новорыбинского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11 апреля 2025 года № С 37-2
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджете Новорыбинского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № С 34-6, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Новорыбинского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 610,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 799,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 811,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35 968,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 358,1 тысяч тенге;

6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 358,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 11 сәуірдегі
№ С 37-2 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 358,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С.Абаханов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата
от 11 апреля 2025 года
№ С 37-2
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года