"Степногорск қаласындағы коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы" Степногорск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № а-3/144 қаулысының күшін жою туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 10 маусымдағы № А-6/189 қаулысы
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Степногорск каласындағы коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы" Степногорск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № а-3/144 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5318 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласы әкімі Г.Қасенов

О признании утратившим силу постановления акимата города Степногорска от 28 марта 2016 года № а-3/144 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Степногорска"
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 10 июня 2025 года № А-6/189
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Степногорска "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Степногорска" от 28 марта 2016 года № а-3/144 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5318).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Степногорска Г.Касенов