Көкшетау қаласы мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № С-18/10 "2025-2027 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № С-27/3 шешімі
Көкшетау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қаласы мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № С-18/10 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025–2027 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 705 859,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 118 692,4 мың теңге;
трансферттер түсімі –587 167,3 мың теңге;
2) шығындар –716 973,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 113,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Кокшетау от 26 декабря 2024 года № С-18/10 "О бюджете Красноярского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 4 декабря 2025 года № С-27/3
Маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Кокшетау "О бюджете Красноярского сельского округа на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024года № С-18/10 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –705 859,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 118 692,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 587 167,3 тысяч тенге;
2) затраты – 716 973,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 113,9 тысяч тенге;