"2025-2026 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 16 маусымдағы № А-6/317 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 22 қыркүйектегі № А-9/500 қаулысы
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2025-2026 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 16 маусымдағы № А-6/317 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Ақмола облысы әкімінің міндетін атқарушы Е.Рамазанов
Ақмола облысы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 16 июня 2025 года № А-6/317 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2025-2026 учебный год"
Постановление акимата Акмолинской области от 22 сентября 2025 года № А-9/500
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2025-2026 учебный год" от 16 июня 2025 года № А-6/317 следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 сентября 2025 года.
Исполняющий обязанности
акима Акмолинской области
Е. Рамазанов
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области