"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 6 тамыздағы № А-8/428 қаулысы. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № А-12/678 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 26.12.2025 № А-12/678 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6173 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген, жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесінде:
"Астрахан ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 26-жолымен толықтырылсын:
"
26
Лозовской тоғаны
24,1 гектар
";
"Барлығы: 25" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 26" деген сөз бен цифрларына ауыстырылсын;
"11219,8 гектар" цифрлары мен сөзі "11243,9 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Бурабай ауданы" бөлімінде:
реттік нөмірлері 32, 46, 59-жолдары алынып тасталсын;
"Барлығы: 59" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 56" деген сөз бен цифрларына ауыстырылсын;
"8293,58 гектар, 73 километр" цифрлары мен сөздері "8170,58 гектар, 73 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Ерейментау ауданы" бөлімінде:
реттік нөмірі 20-жолы алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 55, 56-жолдармен толықтырылсын:
"
55
Қатпа өзеніндегі №1 бөгет
4,5 гектар
56
Қатпа өзеніндегі №2 бөгет
0,7 гектар
";
"Барлығы: 54" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 55" деген сөз бен цифрларына ауыстырылсын;
"11532,7 гектар, 25,4 километр" цифрлары мен сөздері "11487,9 гектар, 25,4 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Біржан сал ауданы" бөлімінде:
реттік нөмірі 41-жолы алынып тасталсын;
"Барлығы: 41" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 40" деген сөз бен цифрларына ауыстырылсын;
"13817 гектар" цифрлары мен сөзі "13753 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Целиноград ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 71, 72-жолдармен толықтырылсын:
"
71
Журавлинка бөгеті
10,8 гектар
72
Мамайская бөгеті
1,1 гектар
";
"Барлығы: 70" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 72" деген сөз бен цифрларына ауыстырылсын;
"17027,22 гектар, 30,5 километр" цифрлары мен сөздері "17039,12 гектар, 30,5 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Шортанды ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 43-жолымен толықтырылсын:
"
43
Бақытжан бөгеті

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 27 октября 2017 года № А-11/489 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 6 августа 2025 года № А-8/428. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 26 декабря 2025 года № А-12/678
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 26.12.2025 № А-12/678 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 27 октября 2017 года № А-11/489 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6173) следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Астраханский район":
дополнить строкой, порядковый номер 26, следующего содержания:
"
26
Пруд Лозовской
24,1 гектара
";
слово и цифры "Итого: 25" заменить словом и цифрами "Итого: 26";
цифры и слово "11219,8 гектара" заменить цифрами и словом "11243,9 гектара";
в разделе "Бурабайский район":
строки, порядковые номера 32, 46, 59 исключить;
слово и цифры "Итого: 59" заменить словом и цифрами "Итого: 56";
цифры и слова "8293,58 гектар, 73 километра" заменить цифрами и словами "8170,58 гектара, 73 километра";
в разделе "Ерейментауский район":
строку, порядковый номер 20, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 55, 56, следующего содержания:
"
55
Плотина №1 на реке Катпа
4,5 гектара
56
Плотина №2 на реке Катпа
0,7 гектар
";
слово и цифры "Итого: 54" заменить словом и цифрами "Итого: 55";
цифры и слова "11532,7 гектаров, 25,4 километра" заменить цифрами и словами "11487,9 гектара, 25,4 километра";
в разделе "район Биржан сал":
строку, порядковый номер 41, исключить;
слово и цифры "Итого: 41" заменить словом и цифрами "Итого: 40";
цифры и слово "13817 гектар" заменить цифрами и словом "13753 гектара";
в разделе "Целиноградский район":
дополнить строками, порядковые номера 71, 72, следующего содержания:
"
71
Плотина Журавлинка
10,8 гектар
72
Плотина Мамайская
1,1 гектар
";
слово и цифры "Итого: 70" заменить словом и цифрами "Итого: 72";
цифры и слова "17027,22 гектара, 30,5 километров" заменить цифрами и словами "17039,12 гектара, 30,5 километра";
в разделе "Шортандинский район":
дополнить строкой, порядковый номер 43, следующего содержания:
"
43
Плотина Бакытжан

42,5 гектар
";
"Барлығы: 42" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 43" деген сөз бен цифрларына ауыстырылсын;
"4628,3 гектар, 51,7 километр" цифрлары мен сөздері "4670,8 гектар, 51,7 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Барлғы: 632" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 633" сөз бен цифрларына ауыстырылсын;
"166180,31 гектар, 715,5 километр" цифрлары мен сөздері "165027,01 гектар, 715,5 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің міндетін атқарушы М.Балпан

42,5 гектара
";
слово и цифры "Итого: 42" заменить словом и цифрами "Итого: 43";
цифры и слова "4628,3 гектара, 51,7 километров" заменить цифрами и словами "4670,8 гектара, 51,7 километра";
слово и цифры "Всего: 632" заменить словом и цифрами "Всего: 633";
цифры и слова "166180,31 гектара, 715,5 километров" заменить цифрами и словами "165027,01 гектара, 715,5 километра".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Акмолинской области М.Балпан