2025-2026 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 30 мамырдағы № А-6/290 қаулысы
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы, 2-тармағыдағы 8-3) тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2025-2026 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. 2025-2026 оқу жылына орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2025-2026 учебный год
Постановление акимата Акмолинской области от 30 мая 2025 года № А-6/290
В соответствии с подпунктом 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным образованием на 2025-2026 учебный год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с послесредним образованием на 2025-2026 учебный год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің міндетін атқарушы Е.Рамазанов
Ақмола облысы әкімдігінің
2025 жылғы 30 мамырдағы
№А-6/290 қаулысына
1-қосымша
2025-2026 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мамандықтың коды және атауы
Гранттардың саны
(күндізгі оқу нысаны бойынша)
Қалалық жерде оқу жылы ішінде бір білім алушыны оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны
(мың теңге)
Ауылдық жерде оқу жылы ішінде бір білім алушыны оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны
(мың теңге)
2025 жылғы 4 айға
2026 жылғы 8 айға
2025 жылғы 4 айға
2026 жылғы 8 айға
01 Білім
01140200 "Музыкалық білім беру"
30

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Акмолинской области Е.Рамазанов
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 30 мая 2025 года
№А-6/290
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным образованием на 2025 – 2026 учебный год
Код и наименование специальности
Количество грантов
(по очной форме обучения)
Средняя стоимость расходов на обучение
одного обучающегося за учебный год в городской местности
(тысяч тенге)
Средняя стоимость расходов на обучение
одного обучающегося
за учебный год в сельской местности
(тысяч тенге)
На
4 месяца 2025 года
На
8 месяцев 2026 года
На
4 месяца 2025 года
На
8 месяцев 2026 года
01 Образование
01140200 "Музыкальное образование"
30