"Ақмола облысының елді мекендер аумағында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 21 қазандағы № А-10/480 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 5С-42-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2025 жылғы 27 қарашадағы № 8С-23-5 және Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 27 қарашадағы № А-11/616 бірлескен шешімі мен қаулысы
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысының елді мекендер аумағында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 21 қазандағы № А-10/480 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 5С-42-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5106 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің қосымшасы осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімінің міндетін атқарушы М.Балпан
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жүсіпов
Бірлескен Ақмола облысы
әкімдігінің 2025 жылғы
27 қарашадағы № А-11/616
қаулысына
және Ақмола облыстық
мәслихатының 2025 жылғы
27 қарашадағы № 8С-23-5
шешіміне қосымша
Бірлескен Ақмола облысы
әкімдігінің 2015 жылғы
21 қазандағы № А-10/480
қаулысына
және Ақмола облыстық
мәслихатының

О внесении изменения в совместное постановление акимата Акмолинской области от 21 октября 2015 года № А-10/480 и решение Акмолинского областного маслихата от 21 октября 2015 года № 5С-42-3 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Акмолинской области"
Совместное решение Акмолинского областного маслихата от 27 ноября 2025 года № 8С-23-5 и постановление акимата Акмолинской области от 27 ноября 2025 года № А-11/616
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Акмолинской области от 21 октября 2015 года № А-10/480 и решение Акмолинского областного маслихата от 21 октября 2015 года № 5С-42-3 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5106) следующее изменение:
приложение к указанному совместному постановлению акимата и решению маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата.
2. Настоящее совместное постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Акмолинской области М. Балпан
Председатель Акмолинского областного маслихата Б. Жусупов
Приложение к совместному
постановлению акимата
Акмолинской области
от 27 ноября 2025 года № А-11/616
и решению Акмолинского
областного маслихата
от 27 ноября 2025 года № 8С-23-5
Приложение к совместному
постановлению акимата
Акмолинской области