2025 – 2026 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 2 қыркүйектегі № 272 қаулысы
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2025-2026 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2025 - 2026 учебный год
Постановление акимата области Жетісу от 2 сентября 2025 года № 272
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2025-2026 учебный год, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің м.а. Ә. Жақанбаев
Жетісу облысы әкімдігінің
2025 жылғы "___" ______
№_____қаулысына қосымша
2025 – 2026 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
Даярлау бағытының коды және сыныпталуы
Білім беру бағдарламасының коды мен тобының атауы
Грант саны
жалпы конкурс
санат бойынша
1

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования
И.о. акима области А. Жаканбаев
Приложение
к постановлению акимата области Жетісу
от " " 2025 года №___
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2025 - 2026 учебный год (за счет местного бюджета)
Код и классификация направлений подготовки
Наименование групп образовательных программ
Количество грантов
общий конкурс
по категориям
1