2025-2027 жылдарға арналған Казталов ауданы Қараоба ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-6 шешімі.
Қазақстан Республикасының "Бюджет Кодексіне" және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Казталов ауданының Қараоба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 980 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 070 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 64 810 мың теңге;
2) шығындар – 71 146 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 166 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 166 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 166 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 18.09.2025 № 31-6 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа еңгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 25 - 2 "2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2025 жылға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің сомасы 37 823 мың теңге ескерілсін.

О бюджете Караобинского сельского округа Казталовского района на 2025-2027 годы
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2024 года № 26-6.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Караобинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 980 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 070 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 64 810 тысяч тенге;
2) затраты – 71 146 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 166 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 166 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 166 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.09.2025 № 31-6 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступления в бюджет Караобинского сельского округа на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Казталовского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 25 -2 "О районном бюджете на 2025 - 2027 годы".
3. Учесть в бюджете Караобинского сельского округа на 2025 год поступления субвенции, передаваемых из районного бюджета в сумме 37 823 тысячи тенге.

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев
Аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 26 – 6 шешіміне № 1
қосымша
2025 жылға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата С. Мулдашев
Приложение 1 к решению
Казталовского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года № 26 – 6
Бюджет Караобинского сельского округа на 2025 год