2025-2027 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Саралжын ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 26-5 шешімі.
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 55 514 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 155 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 53 359 мың теңге;
2) шығындар – 56 750 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 236 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 236 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете Саралжинского сельского округа Бокейординского района на 2025-2027 годы
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2024 года № 26-5.
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 514 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 155 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 53 359 тысяч тенге;
2) затраты – 56 750 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 236 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 236 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 236 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 17.09.2025 № 31-4 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа еңгізіледі).
2. 2025 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы №25-4 "2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.

используемые остатки бюджетных средств – 1 236 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.09.2025 № 31-4 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Бокейордиского районного маслихата от 20 декабря 2024 года №25-4 "О районном бюджете на 2025-2027 годы".

3. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
4. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Л.Қайырғалиева
Бөкей ордасы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 26-5 шешіміне 1- қосымша
2025 жылға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджет

3. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Л.Кайргалиева
Приложение 1 к решению
Бокейординского районного маслихата
от 26 декабря 2024 года № 26-5
Бюджет Саралжинского сельского округа на 2025 год