2025-2027 жылдарға арналған Бөрлі ауданы Жарсуат ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 23-21 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 120 829 мың теңге:
салықтық түсімдер – 56 338 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
арнаулы төлемдер -0 теңге;
трансферттер түсімдері – 63 891 мың теңге;
2) шығындар – 132 306,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 477,6 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті)-0 тенге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 477,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете Жарсуатского сельского округа Бурлинского района на 2025-2027 годы
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2024 года № 23-21
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа Бурлинского района на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 120 829 тысяч тенге:
налоговые поступления – 56 338тысяч тенге;
неналоговые поступления – 600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 63 891 тысяча тенге;
2) затраты – 132 306,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 477,6 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета- 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 477,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 477,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 20.08.2025 № 28-13 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа еңгізіледі).
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К.Ермекбаев
Бөрлі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 23-21 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 11 477,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.08.2025 № 28-13 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата К.Ермекбаев
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 20 декабря 2024 года № 23-21
Бюджет Жарсуатского сельского округа на 2025 год