2025-2027 жылдарға арналған Полянское ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24/25-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Полянское ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77665,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8606,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 69059,6 мың теңге;
2) шығындар – 80560,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2895,0 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2895,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2895,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 04.12.2025 № 36/13-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Полянское ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 26315,0 мың теңге сомада субвенциялар көлемі көзделсін.

О бюджете сельского округа Полянское на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2024 года № 24/25-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Полянское на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 77665,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8606,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69059,6 тысяч тенге;
2) затраты – 80560,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2895,0 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2895,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2895,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 04.12.2025 № 36/13-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Предусмотреть в бюджете сельского округа Полянское на 2025 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 26315,0 тысяч тенге.

3. 2025 жылға арналған Полянское ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 42730,6 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсің.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 04.12.2025 № 36/13-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2025 жылға арналған Полянское ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 14,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.

3. Предусмотреть в бюджете сельского округа Полянское на 2025 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 42730,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 04.12.2025 № 36/13-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Предусмотреть в бюджете сельского округа Полянское на 2025 год объем трансфертов из республиканского бюджета в сумме 14,0 тысяч тенге.

5. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат төрағасы Л. Гречушникова
Алтай ауданының мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 24/25-VIII шешіміне
1 - қосымша
2025 жылға арналған Полянское ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 04.12.2025 № 36/13-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 26 декабря 2024 года
№ 24/25-VIII
Бюджет сельского округа Полянское на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 04.12.2025 № 36/13-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.  Доходы