Кентау қаласының Хантағы ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 164 шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 161 "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хантағы ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 122 129,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 22 617,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –273,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 131,0 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 99 108,0 мың теңге;
2) шығындар – 130 723,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 594,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 594,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджете села Хантаги города Кентау на 2025-2027 годы
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2024 года № 164
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 161 "О городском бюджете на 2025-2027 годы", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Хантаги на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 122 129,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 22 617,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 273,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 131,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 108,0 тысяч тенге;
2) затраты – 130 723,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 594,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 594,0 тысяч тенге:
поступления займов –0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 594,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 09.12.2025 № 228 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2025 жылы қалалық бюджеттен Хантағы ауылы бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 83 058 мың теңге болып белгіленсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы Қ.Елеусизов
Кентау қалалық
мәслихатының 2024 жылғы
25 желтоқсандағы
№ 164 шешіміне 1 қосымша
Хантағы ауылының 2025 жылға арналған бюджеті

используемые остатки бюджетных средств –8 594,0 тысяч тенге.".
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 09.12.2025 № 228 (вводится в действие 01.01.2025).
2. Установить на 2025 год размер субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет село Хантаги в сумме 83 058 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кентауского городского маслихата К.Елеусизов
Приложение 1 к решению
Кентауского городского маслихата
от 25 декабря 2024 года № 164
Бюджет села Хантаги на 2025 год