2025-2027 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін бекіту туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 132-VIII шешімі.
Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 287 093 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 282 283 мың теңге;
2) шығындар – 303 536 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 16 443 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 443 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 443 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 08.05.2025 № 149-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2025-2027 жылдарға арналған Өрлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 192 171 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 186 196 мың теңге;
2) шығындар – 197 678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 507 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 507 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 507 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 08.05.2025 № 149-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
3. 2025-2027 жылдарға арналған Көктоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

Об утверждении бюджетов сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2025-2027 годы
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 27 декабря 2024 года № 132-VIII.
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 287 093 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4730 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 282 283 тысяч тенге;
2) затраты – 303 536 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 16 443 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- 16 443 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 443 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Индерского районного маслихата Атырауской области от 08.05.2025 № 149-VIII (вводится в действие c 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Орликовского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 192 171 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 730 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов– 186 196 тысяч тенге;
2) затраты – 197 678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 5 507 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 507 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 507 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Индерского районного маслихата Атырауской области от 08.05.2025 № 149-VIII (вводится в действие c 01.01.2025).
3. Утвердить бюджет Коктогайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах: