Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының бюджеті шығыстарының басым бағыттарын айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 24 маусымдағы № 180 қаулысы. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 30 қазандағы № 310 қаулысымен
"Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығымен бекітілген, бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінің 213 тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9934 болып тіркелген) Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бюджетінің басым шығыстары айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мамлют ауданының әкімі Е. Степаненко
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 24 маусымдағы
№ 180 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының бюджеті шығыстарының басым бағыттары
1. Қаражаттың факт жүзінде түсуі бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінген қаражат есебінен қаржыландырылатын шығыстар.
2. Бюджеттік субвенциялар.
3. Қаражаттың факт жүзінде түсуі бойынша республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын шығыстар.
4. Қаражаттың факт жүзінде түсуі бойынша облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын шығыстар.
5. Борыштық міндеттемелерді өтеу және қызмет көрсету бойынша төлемдер.
6. Жалақыны және басқа да ақшалай төлемдерді төлеу, оның ішінде штаттан тыс техникалық персоналдың жалақысы және жалақыдан барлық ұстап қалулар, Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде көзделген ақшалай өтемақылар.
7. Бюджетке төленетін салық төлемдері.
8. Жәрдемақылар және басқа да әлеуметтік төлемдер.
9. Тамақтандыруды ұйымдастыру және азық-түлік сатып алу бойынша қызметтер.
10. Дәрі-дәрмек сатып алу.
11. Банктік қызметтерге ақы төлеу.
12. Субсидиялар.
13. Атқарушылық құжаттар мен сот актілерін орындау.
14. Іссапар және қызметтік жол жүрулер.
15. Отын сатып алуға арналған шығыстар (ғимараттарды жылыту бөлігінде).
16. Коммуналдық қызметтерге, байланыс қызметтеріне, ғимараттарды жалға алуға ақы төлеу.
17. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттерді аудару.
18. Жанар-жағармай материалдарын сатып алу.

Об определении приоритетных направлений расходов бюджета Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 24 июня 2024 года № 180. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 30 октября 2025 года № 310
В соответствии с пунктом 213 Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных Приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9934) акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить приоритетные расходы бюджета Мамлютского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Мамлютского района Е. Степаненко
Приложение
к постановлению акимата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 24 июня 2024 года № 180
Приоритетные направления расходов бюджета Мамлютского района Северо-Казахстанской области
1. Расходы, финансируемые за счет средств выделенных из Национального фонда Республики Казахстан по фактическому поступлению средств.
2. Бюджетные субвенции.
3. Расходы, финансируемые за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета по фактическому поступлению средств.
4. Расходы, финансируемые за счет целевых трансфертов из областного бюджета по фактическому поступлению средств.
5. Выплаты по погашению и обслуживанию долговых обязательств.
6. Выплата заработной платы и других денежных выплат, в том числе заработная плата внештатного технического персонала и все удержания из заработной платы, денежные компенсации, предусмотренные законодательными актами Республики Казахстан.
7. Налоговые платежи в бюджет.
8. Пособия и другие социальные выплаты.
9. Услуги по организации питания и приобретению продуктов питания.
10. Приобретение медикаментов.
11. Оплата банковских услуг.
12. Субсидии.
13 Исполнение исполнительных документов и судебных актов.
14. Командировочные и служебные разъезды.
15. Расходы на приобретение топлива (в части отопления зданий).
16. Оплата коммунальных услуг, услуг связи, за аренду зданий.
17. Перечисление целевых трансфертов из районного бюджета.
18. Приобретение горюче-смазочных материалов.

19. Бюджеттік бағдарлама әкімшілерінің шығыстары.
20. Міндетті зейнетақы жарналары, ерікті зейнетақы жарналары.
Қалған төлемдер шоттардың төлемге түсу кезектілігі тәртібімен жүргізіледі.

19. Расходы администраторов бюджетных программ:
20. Обязательные пенсионные взносы, добровольные пенсионные взносы.
Остальные платежи проводятся в порядке очередности поступления счетов к оплате.