Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша 2024-2028 жылдарға арналған жайылымдарды геоботаникалық зерттеу негізінде ұсынылатын жайылым айналымының схемасын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 318 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2024-2028 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеу негізінде ұсынылатын жайылым айналымының схемалары осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесін электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамсыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданның әкімі
Р. Аңбаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2024 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 318 қаулысына
1 қосымша
Червонный ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымының ұсынылған схемасы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 26.06.2025 № 157 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1-2-3-4 - Жайылым айналымының нөмірі
- Ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар су көздеріне
- Табиғи және жасанды су қоймалары
- Өзендер
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2024 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 318 қаулысына
2 қосымша
Новоишим ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымының схемасы
1-2-3-4 - Жайылым айналымының нөмірі
- Ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар су көздеріне
- Табиғи және жасанды су қоймалары
- Өзендер
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2024 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 318 қаулысына
3 қосымша
Новоселов ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымының схемасы
1-2-3-4 - Жайылым айналымының нөмірі
- Ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар су көздеріне
- Табиғи және жасанды су қоймалары
- Өзендер
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2024 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 318 қаулысына
4 қосымша
Нежинка ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымының схемасы
1-2-3-4 - Жайылым айналымының нөмірі
- Ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар су көздеріне
- Табиғи және жасанды су қоймалары
- Өзендер
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2024 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 318 қаулысына
5 қосымша
Бірлік ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымының схемасы
1-2-3-4 - Жайылым айналымының нөмірі
- Ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар су көздеріне
- Табиғи және жасанды су қоймалары
- Өзендер
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2024 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 318 қаулысына
6 қосымша
Шұқыркөл ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымының схемасы
1-2-3-4 - Жайылым айналымының нөмірі
- Ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар су көздеріне
- Табиғи және жасанды су қоймалары
- Өзендер
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2024 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 318 қаулысына
7 қосымша
Ломоносов ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымының схемасы
1-2-3-4 - Жайылым айналымының нөмірі
- Ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар су көздеріне
- Табиғи және жасанды су қоймалары
- Өзендер
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2024 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 318 қаулысына
8 қосымша
Возвышен ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымының ұсынылған схемасы

Об утверждении рекомендуемых схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по району имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области на 2024-2028 годы
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12 декабря 2024 года № 318
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О пастбищах", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить рекомендуемые схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по району имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области на 2024-2028 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Р. Анбаев
Приложение 1
к постановлению акимата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 12 декабря 2024 года № 318
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Червонному сельскому округу
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26.06.2025 № 157 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1-2-3-4 - Номер пастбищеоборота
- Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбещепользователей к водоисточникам
- Естественные и искусственные водоемы
- Реки
Приложение 2
к постановлению акимата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 12 декабря 2024 года № 318
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Новоишимскому сельскому округу
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26.06.2025 № 157 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1-2-3-4 - Номер пастбищеоборота
- Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбещепользователей к водоисточникам
- Естественные и искусственные водоемы
- Реки
Приложение 3
к постановлению акимата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 12 декабря 2024 года № 318
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Новосельскому сельскому округу
Сноска. Приложение 3 в редакции постановления акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26.06.2025 № 157 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1-2-3-4 - Номер пастбищеоборота
- Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбещепользователей к водоисточникам
- Естественные и искусственные водоемы
- Реки
Приложение 4
к постановлению акимата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 12 декабря 2024 года № 318
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Нежинскому сельскому округу
Сноска. Приложение 4 в редакции постановления акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26.06.2025 № 157 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1-2-3-4 - Номер пастбищеоборота
- Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбещепользователей к водоисточникам
- Естественные и искусственные водоемы
- Реки
Приложение 5
к постановлению акимата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 12 декабря 2024 года № 318
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Бирликскому сельскому округу
Сноска. Приложение 5 в редакции постановления акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26.06.2025 № 157 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1-2-3-4 - Номер пастбищеоборота
- Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбещепользователей к водоисточникам
- Естественные и искусственные водоемы
- Реки
Приложение 6
к постановлению акимата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 12 декабря 2024 года № 318
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Шукыркольскому сельскому округу
Сноска. Приложение 6 в редакции постановления акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26.06.2025 № 157 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1-2-3-4 - Номер пастбищеоборота
- Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбещепользователей к водоисточникам
- Естественные и искусственные водоемы
- Реки
Приложение 7
к постановлению акимата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 12 декабря 2024 года № 318
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Ломоносовскому сельскому округу
Сноска. Приложение 7 в редакции постановления акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26.06.2025 № 157 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1-2-3-4 - Номер пастбищеоборота
- Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пастбещепользователей к водоисточникам
- Естественные и искусственные водоемы
- Реки
Приложение 8
к постановлению акимата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 12 декабря 2024 года № 318
Рекомендуемая схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Возвышенскому сельскому округу