Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 12/4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағы 3) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из областного бюджета
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 29 марта 2024 года № 12/4
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіппен және шарттарда облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 28.03.2025 № 23/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из областного бюджета, в порядке и условиях определенным местным исполнительным органом Северо-Казахстанской области согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Северо-Казахстанского областного маслихата от 28.03.2025 № 23/4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

101.
Аула тазалаушы
50%
102.
Қойма жұмысшысы
50%
103.
Электрик
50%
104.
Күзетші-вахташы
50%
105.
От жағушы
50%
106.
Темір ұстасы-сантехник
50%
107.
Қазандық операторы
50%
108.
Кезекші әкімші
50%
109.
Жөндеуші темір ұстасы
50%
110.
Темір ұстасы-электрик
50%
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
2024 жылғы 29 наурыздағы
№ 12/4 шешіміне
2-қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары
№ р/с
Лауазымдардың толық жазылуы (атауы)
Лауазымдық жалақыға үстемеақы мөлшері
1
2
3
1.
Статистик
100%
2.
Архивариус
100%
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
2024 жылғы 29 наурыздағы
№ 12/4 шешіміне
3-қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дін істері басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Конфессияаралық қатынастарды талдау және дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары
№ р/с
Лауазымдардың толық жазылуы (атауы)
Лауазымдық жалақыға үстемеақы мөлшері
1
2
3
1.
Басшы
100%
2.
Бөлім басшысы
100%
3.
Дінтанушы
100%
4.
Дінтанушы-кеңес беруші
100%
5.
Психолог
100%
6.
Әлеуметтанушы
100%
7.
Саясаттанушы
100%
8.
Теолог
100%
9.
Исламтанушы
100%
10.
Шығыстанушы
100%
11.
Филолог (араб, түрік, өзбек, ұйғыр, тәжік)
100%
12.
Сарапшы-талдаушы
100%
13.
Жүргізуші
100%
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
2024 жылғы 29 наурыздағы
№ 12/4 шешіміне
4-қосымша
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын "Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айыртау ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Есіл ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мамлют ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тайынша ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тимирязев ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ішкі саясат басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дін істері басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жұмылдыру даярлығы, аумақтық және азаматтық қорғаныс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ветеринария басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің экономика басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің цифрлық технологиялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің С (әкімшілік персонал), D (қосалқы персонал) блоктарына жататын жұмыскерлерінің және жұмысшылардың (біліктілік разряды) лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары

101.
Дворник
50%
102.
Рабочий склада
50%
103.
Электрик
50%
104.
Сторож-вахтер
50%
105.
Кочегар
50%
106.
Слесарь-сантехник
50%
107.
Оператор котельной
50%
108.
Дежурный администратор
50%
109.
Слесарь ремонтник
50%
110.
Слесарь-электрик
50%
Приложение 2 к решению
Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 29 марта 2024 года № 12/4
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Хозяйственное управление" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Северо-Казахстанской области"
п/п
Расшифровка должностей (наименования)
Размер надбавки к должностному окладу
1
2
3
1.
Статистик
100%
2.
Архивариус
100%
Приложение 3 к решению
Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 29 марта 2024 года № 12/4
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Центр анализа и развития межконфессиональных отношений" коммунального государственного учреждения "Управление по делам религий акимата Северо-Казахстанской области"
п/п
Расшифровка должностей (наименования)
Размер надбавки к должностному окладу
1
2
3
1.
Руководитель
100%
2.
Руководитель отдела
100%
3.
Религиовед
100%
4.
Религиовед-консультант
100%
5.
Психолог
100%
6.
Социолог
100%
7.
Политолог
100%
8.
Теолог
100%
9.
Исламовед
100%
10.
Востоковед
100%
11.
Филолог (арабский, турецкий, узбекский, уйгурский, таджикский)
100%
12.
Эксперт-аналитик
100%
13.
Водитель
100%
Приложение 4 к решению
Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 29 марта 2024 года № 12/4
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Аппарат Северо-Казахстанского областного маслихата", государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление финансов акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел образования Есильского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел образования Кызылжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел образования Мамлютского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел образования Тайыншинского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел образования Тимирязевского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление внутренней политики акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление по делам религий акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление строительства, архитектуры и градостроительства акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление по мобилизационной подготовке, территориальной и гражданской обороне акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление ветеринарии акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление экономики акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление цифровых технологий акимата Северо-Казахстанской области", коммунального государственного учреждения "Управление культуры, развития языков и архивного дела акимата Северо-Казахстанской области", финансируемых из областного бюджета относящихся, к блокам С (административный персонал), D (вспомогательный персонал) и рабочих (квалификационный разряд)