2025 - 2027 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 135/28 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 9-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Преамбула жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 27.11.2025 № 199/42 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141 508 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 58 861 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 63 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 735 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80 849 мың теңге;
2) шығындар – 142 465 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -957 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 957 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 27.11.2025 № 199/42 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 - 2027 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 318 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 499 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 108 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 238 мың теңге;
трансферттер түсімі – 97 473 мың теңге;
2) шығындар – 114 309 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 991 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 991 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 27.11.2025 № 199/42 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 224 821 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 954 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 163 мың теңге;

О бюджетах сельских округов Успенского района на 2025 - 2027 годы
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2024 года № 135/28
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 9 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 27.11.2025 № 199/42 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 141 508 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 58 861 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 63 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 735 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 849 тысяч тенге;
2) затраты – 142 465 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -957 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 957 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 27.11.2025 № 199/42 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 318 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 499 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 108 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 238 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97 473 тысяч тенге;
2) затраты – 114 309 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 991 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 991 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 27.11.2025 № 199/42 (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 224 821 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 954 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 163 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 028 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 028 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 27.11.2025 № 199/42 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2025 - 2027 жылдарға арналған Қозыкеткен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 248 774 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 216 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 160 мың теңге;
трансферттер түсімі – 234 398 мың теңге;
2) шығындар – 250 576 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 802 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 802 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 27.11.2025 № 199/42 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2025 жылға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемдері 337 861 мың теңге жалпы сомасында көзделсін, соның ішінде:
Успен ауылдық округі - 80 742 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -6 028 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 028 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 27.11.2025 № 199/42 (вводится в действие с 01.01.2025).
7. Утвердить бюджет Козыкеткенского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 248 774 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 216 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 160 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 234 398 тысяч тенге;
2) затраты – 250 576 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 802 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 802 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 27.11.2025 № 199/42 (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Предусмотреть в бюджетах сельских округов Успенского района на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета, в общей сумме 337 861 тысяч тенге, в том числе:
Успенский сельский округ - 80 742 тысяч тенге;

Равнополь ауылдық округі - 45 359 мың теңге;
Ольгин ауылдық округі - 47 841 мың теңге;
Новопокров ауылдық округі - 40 815 мың теңге;
Лозов ауылдық округі - 54 123 мың теңге;
Қоңырөзек ауылдық округі - 30 800 мың теңге;
Қозыкеткен ауылдық округі - 38 181 мың теңге.
9. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Бараисов
Успен аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 135/28
шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті

Равнопольский сельский округ - 45 359 тысяч тенге;
Ольгинский сельский округ - 47 841 тысяч тенге;
Новопокровский сельский округ - 40 815 тысяч тенге;
Лозовский сельский округ - 54 123 тысяч тенге;
Конырозекский сельский округ - 30 800 тысяч тенге;
Козыкеткенский сельский округ - 38 181 тысяч тенге.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
от 27 декабря 2024 года
№ 135/28
Бюджет Успенского сельского округа на 2025 год