2025-2027 жылдарға арналған Шакат ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/235 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Шакат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 64 349 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 14 395 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 573 мың теңге;
трансферттер түсімі - 49 381 мың теңге;
2) шығындар - 67 131 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;

О бюджете Шакатского cельского округа на 2025-2027 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2024 года № 27/235
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шакатского cельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 64 349 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 14 395 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 573 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 49 381 тысяча тенге;
2) затраты - 67 131 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 782 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 782 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 31.07.2025 № 34/288 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Шакат ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2025 жылға арналған субвенция көлемі 38 852 мың теңгеде ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета - - 2 782 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 782 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 31.07.2025 № 34/288 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете Шакатского cельского округа на 2025 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 38 852 тысячи тенге.