2025-2027 жылдарға арналған Май ауданының Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 11/24 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес Май аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 539461 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7439 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 624 мың теңге;
трансферттер түсімі – 531398 мың теңге;
2) шығындар – 539535 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -74 мың теңге;

О бюджете Баскольского сельского округа Майского района на 2025 - 2027 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 30 декабря 2024 года № 11/24
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Майский районный маслихат РЕШИЛ :
1. Утвердить бюджет Баскольского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 539461 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7439 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 624 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 531398 тысяч тенге;
2) затраты – 539535 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе;
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -74 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 74 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 20.11.2025 № 10/32 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" бюджеттен берілетін 2025 жылға арналған субвенция көлемі 31497 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының бюджеттің игерілуін бақылау, экономиканы және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 20.11.2025 № 10/32 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в Баскольского сельского округа Майского района на 2025 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 31 497 тысячи тенге.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по контролю за исполнением бюджета, развитием экономики и инфраструктуры.