"2025 - 2027 жылдарға арналған Май ауданының Саты ауылдық округінің бюджеті туралы"
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 4/24 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Саты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47052 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5765 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 41287 мың теңге;
2) шығындар – 52128 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

"О бюджете Сатинского сельского округа Майского района на 2025 - 2027 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 30 декабря 2024 года № 4/24
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сатинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 47052 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5765 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов –41287 тысяч тенге;
2) затраты –52128 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе;
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5076 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5076 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 20.11.2025 № 3/32 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Саты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2025 жылдарға арналған субвенция көлемі 32958 мың теңге сомасында ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -5076 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5076 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 20.11.2025 № 3/32 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете Сатинского сельского округа на 2025 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 32958 тысяч тенге.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының бюджеттің игерілуін бақылау, экономиканы және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін..
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Май аудандық мәслихатының төрағасы М. Хызыр
Май аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
30 желтоқсандағы № 4/24
шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Саты ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістермен)

3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по контролю за исполнением бюджета, развитием экономики и инфраструктуры.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Майского районного маслихата Хызыр М.
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата от
30 декабря 2024 года
№ 4/24
Бюджет Сатинского сельского округа на 2025 год
(с изменениями)