2025 - 2027 жылдарға арналған Май ауданының Малайсары ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 3/24 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Малайсары ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94 248 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 773 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 401 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 87 074 мың теңге;
2) шығындар – 94 352 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -104 мың теңге;

О бюджете Малайсаринского сельского округа Майского района на 2025-2027 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 30 декабря 2024 года № 3/24
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Малайсаринского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 248 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 773 тысячи тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 401 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 87 074 тысячи тенге;
2) затраты – 94 352 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе;
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -104 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 104 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 20.11.2025 № 2/32 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Малайсары ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2025 жылға арналған субвенция көлемі 33348 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының бюджеттің игерілуін бақылау, экономиканы және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 104 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 20.11.2025 № 2/32 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете Малайсаринского сельского округа на 2025 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 33348 тысяч тенге.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по контролю за исполнением бюджета, развитием экономики и инфраструктуры.