2025 - 2027 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 158/8 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 15-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 225010 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6172 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 155 мың теңге;
трансферттер түсімі – 218683мың теңге;
2) шығындар – 225011 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 09.12.2025 № 208/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025-2027 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36510 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10491 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 67 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26012 мың теңге;
2) шығындар – 37137 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 567 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 567 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 09.12.2025 № 208/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2025-2027 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57918 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7446 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 166 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50306мың теңге;
2) шығындар – 58317 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 399 мың теңге;

О бюджете сельских округов Железинского района на 2025 - 2027 годы
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2024 года № 158/8
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 15 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –225019 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6172 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 155 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 218692 тысячи тенге;
2) затраты – 225020 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 17.11.2025 № 201/8 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 37798 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10462 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 96 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27240 тысяч тенге;
2) затраты – 38365 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 567 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –567 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 17.11.2025 № 201/8 (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 57539 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6611 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 166 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50762 тысячи тенге;
2) затраты – 57938 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 399 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 399 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 09.12.2025 № 208/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2025-2027 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45941 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4843 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 66 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41032 мың теңге;
2) шығындар – 46394 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 453 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 453 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 09.12.2025 № 208/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2025-2027 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42913 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4896 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 113мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37882 мың теңге;
2) шығындар – 43360 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 447 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 447 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 09.12.2025 № 208/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2025-2027 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 152415 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 97527 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 539 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54349мың теңге;
2) шығындар – 171044 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 18629 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18629 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 09.12.2025 № 208/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –399 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 17.11.2025 № 201/8 (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 46641тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4843 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 66 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41732 тысячи тенге;
2) затраты – 47094 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 453 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 453 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 17.11.2025 № 201/8 (вводится в действие с 01.01.2025).
5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 42913 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4819 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 190 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 37882 тысячи тенге;
2) затраты – 43360 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 447 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 447 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 17.11.2025 № 201/8 (вводится в действие с 01.01.2025).
6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 146905 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 91361 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 605 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54939тысяч тенге;
2) затраты – 165534 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 18629 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –18629 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 17.11.2025 № 201/8 (вводится в действие с 01.01.2025).

7. 2025-2027 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 250484 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10056 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
трансферттер түсімі – 240344 мың теңге;
2) шығындар – 250486 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 09.12.2025 № 208/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2025-2027 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 337527 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4574 мың теңге;
трансферттер түсімі – 332953 мың теңге;
2) шығындар – 337755 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 228 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 09.12.2025 № 208/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2025-2027 жылдарға арналған Майлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113137 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4910 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 195 мың теңге;
трансферттер түсімі – 108032 мың теңге;
2) шығындар – 116167 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3030 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3030 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 09.12.2025 № 208/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2025-2027 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 154123мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14342 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 220 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 226 мың теңге;
трансферттертүсімі – 139335 мың теңге;

7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 250366 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10056 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 240226тысяч тенге;
2) затраты – 250368 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 17.11.2025 № 201/8 (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 265459тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4574 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 260885тысяч тенге;
2) затраты – 265687 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 228 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 228 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 17.11.2025 № 201/8 (вводится в действие с 01.01.2025).
9. Утвердить бюджет сельского округа Майлы на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 113137 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4910 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 195 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 108032 тысячи тенге;
2) затраты – 116167 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3030 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3030 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 17.11.2025 № 201/8 (вводится в действие с 01.01.2025).
10. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2025 - 2027годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –154516 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14342 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 220 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 226 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 139728тысяч тенге;

2) шығындар – 155226 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1103 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1103 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 09.12.2025 № 208/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2025-2027 жылдарға арналған Новомир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39378 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4659 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 507 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 228 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33984мың теңге;
2) шығындар – 39389мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 09.12.2025 № 208/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2025-2027 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50764 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10714 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 240 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39810 мың теңге;
2) шығындар – 51301 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 537 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 537 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 09.12.2025 № 208/8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2025 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі37-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2025 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың жалпы көлемі 463341 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Ақтауауылдық округі 37813 мың тенге;
Алакөлауылдық округі 23602 мың тенге;
Башмачинауылдық округі 38189 мың тенге;
Веселорощина уылдық округі 40889 мың тенге;
Еңбекші ауылдық округі 34700 мың тенге;
Железинка уылдық округі 52627 мың тенге;
Қазақстан ауылдық округі 36465 мың тенге;
Лесное ауылдық округі 42830 мың тенге;
Майлы ауылдық округі 35370 мың тенге;
Михайловауылдық округі 49502 мың тенге;
Новомир ауылдық округі 33845 мың тенге;
Прииртышск ауылдық округі 37509 мың тенге.

2) затраты – 155619 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1103 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1103 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 17.11.2025 № 201/8 (вводится в действие с 01.01.2025).
11. Утвердить бюджет Новомирского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39378 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4659 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 507 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 228 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33984тысячи тенге;
2) затраты – 39389 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 17.11.2025 № 201/8 (вводится в действие с 01.01.2025).
12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 50764 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10954 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 39810 тысяч тенге;
2) затраты – 51301 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 537 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –537 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 17.11.2025 № 201/8 (вводится в действие с 01.01.2025).
13. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2025 год, согласно приложению 37.
14. Учесть в бюджете сельских округов на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 463341 тысяча тенге, в том числе:
Актауский сельский округ 37813 тысяч тенге;
Алакольский сельский округ 23602 тысячи тенге;
Башмачинский сельский округ 38189 тысяч тенге;
Веселорощинский сельский округ 40889 тысяч тенге;
Енбекшинский сельский округ 34700 тысяч тенге;
Железинский сельский округ 52627 тысяч тенге;
Казахстанский сельский округ 36465 тысяч тенге;
Лесной сельский округ 42830 тысяч тенге;
сельский округ Майлы 35370 тысяч тенге;
Михайловский сельский округ 49502 тысячи тенге;
Новомирский сельский округ 33845 тысяч тенге;
Прииртышский сельский округ 37509 тысяч тенге.

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь