2025-2027 жылдарға арналған әкімшілік деректерді ұсыну графигін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы Басшысының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 210 бұйрығы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2025 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2020 жылғы 23 қазандағы №9-нқ бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы туралы ереженің 14-тармағы 19) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған 2025-2027 жылдарға әкімшілік деректерді ұсыну графигі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының Стратегиялық жоспарлау және әдіснамалық үйлестіру департаменті Заң департаментімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық бекітілген күнінен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оны ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына электрондық нысанда қазақ және орыс тілдерінде жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты жұмыста басшылыққа алу және пайдалану үшін Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының құрылымдық және аумақтық бөлімшелеріне жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы басшысының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Қазақстан Республикасының
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігі Ұлттық
статистика бюросының басшысы
М. Тұрлыбаев
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің Ұлттық
статистика бюросы
басшысының
2024 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 210
ЗҚАИ-ның ескертпесі!

Об утверждении Графика представления административных данных на 2025-2027 годы
Приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 12 декабря 2024 года № 210.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и подпунктом 19) пункта 14 Положения о Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, утвержденного приказом Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 9-нқ, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый График представления административных данных на 2025-2027 годы.
2. Департаменту стратегического планирования и методологической координации совместно с Юридическим департаментом Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня утверждения настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в электронной форме в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан;
3) доведение настоящего приказа до структурных и территориальных подразделений Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан для руководства и использования в работе.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Руководитель Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан
М. Турлубаев
Приложение
к приказу Руководителя
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
от 12 декабря 2024 года № 210
Примечание ИЗПИ!

Әкімшілік деректерді ұсыну графигі жаңа редакцияда көзделген – ҚР Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы Басшысының 26.08.2025 № 2 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректерді ұсыну графигі
р/т
ОМО/ЖАО Атауы
Әкімшілік деректердің атауы
Ақпараттық жүйенің атауы
Әкімшілік деректер нысанының атауы
( индексі)
Ұсыну форматы
Деректерді ұсыну кезеңдігі
Деректерді ұсыну мерзімдері

График представления административных данных предусматривается в редакции приказа Руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам РК от 26.08.2025 № 2 (вводится в действие с 01.01.2026).
График представления административных данных
№ п/п
Наименование
ЦГО/МИО
Наименование административных данных
Наименование информационной системы
Наименование (индекс) формы административных данных
Формат представления
Периодичность представления данных
Сроки представления данных

айдың 17-сімен 30-ы күніне дейін
4
ҚР Қаржымині МКК
жалдамалы жұмыскерлердің саны туралы
"Интеграцияланған дерекқоры" АЖ
-
Электронды
тоқсандық
есепті тоқсанның 20-күніне дейін
5
ҚР Қаржымині МКК
төленген салықтардың және басқа да міндетті төлемдердің сомалары туралы
"Интеграцияланған дерекқоры" АЖ
-
Электронды
айлық
есепті айдың 20-күніне дейін
6
ҚР Қаржымині МКК
жеке кәсіпкерлердің табысы бойынша мәліметтер
"Интеграцияланған дерекқоры" АЖ
-
Электронды
жылдық
25 сәуір
7
ҚР Қаржымині МКК
заңды тұлғалардың, филиалдар мен өкілдіктердің кірістері бойынша жылдық жиынтық кіріс бойынша мәліметтер
"Интеграцияланған дерекқоры" АЖ
-
Электронды
жылдық
25 сәуір
8
ҚР ЦДИАӨМ
Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын ЗТ немесе ЖТ лицензиарлары берген лицензиялар туралы
"Е-лицензиялау" МДҚ
-
Электронды
күнделікті
(онлайн режим)
күнделікті
9
ҚР Еңбекмині
әлеуметтік төлемдердің сомалары және әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны туралы
"ОД" ААЖ
-
Электронды
тоқсандық
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан,
5 қаңтар
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
ЖАО
мал басы және құс саны
"Электрондық шаруашылық бойынша есепке алу" БҚЕ
-
Электронды
жылына екі рет
1 қаңтарға дейін,
1 шілдеге дейін
2
ЖАО
егіс алқаптары
"Электрондық шаруашылық бойынша есепке алу" БҚЕ
-
Электронды
жылына бір рет
1 шілдеге дейін
3
ЖАО
ауыл шаруашылығы өнімдерін сақтауға және малды ұстауға арналған ауыл шаруашылығы құрылыстарының, гүлдер мен көкөністерді өсіруге арналған жылыжайдың болуы туралы
"Электрондық шаруашылық бойынша есепке алу" БҚЕ
-
Электронды
жылына бір рет
1 қаңтарға дейін
4
ҚР АШМ
ауыл шаруашылығы жануарларының саны туралы
"Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру" АЖ
-
Электронды
айлық
әр айдың 5-і күніне дейін
Өнеркәсіптік өндіріс пен қоршаған орта статистикасы
1
ҚР Әділетминінің Ұлттық зияткерлік меншік институты РММ
қоршаған ортаны қорғау саласында берілген патенттердің саны туралы
Бірыңғай экологиялық портал ecoportal.kz
-
Электронды
жылдық
31 шілде
2
ҚР Қаржымині
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ҚР Үкіметінің төтенше резерві туралы
Дерекқор
-
Электронды
жылдық
31 шілде
3
ЖАО
су үнемдеу технологиялары қолданылатын суармалы алаңдар туралы
-
Қазақстан Республикасының Су ресурстарын басқару жүйесін дамытудың 2024-2030 жылдарға арналған тұжырымдамасын бекіту туралы
Электронды
жылдық
31 шілде
4
ҚР АШМ АКМИК
пестицидтерді қолдану туралы
-
"Пестицидтерді, биоагенттерді өндіру және (немесе) өткізу туралы есеп"
(индекс - ФУ-1)
"Пестицидтердің, биоагенттердің қозғалысы туралы есеп"
(индекс - ФУ - 2)
"Пестицидтердің, биоагенттердің қозғалысы туралы есеп"
(индекс - ФУ - 3)
Электронды
жылдық
15 шілде
5
ҚР АШМ ЖРБҚ
жер ресурстары туралы
-
Қазақстан Республикасы жерлерінің жай-күйі мен пайдаланылуы туралы жиынтық талдамалық есеп
Электронды
жылдық
15 шілде
6
ҚР ЭТРМ
қоршаған ортаны қорғау саласындағы жұмыстарды орындау және қызметтер көрсету үшін берілген лицензиялардың саны туралы
Бірыңғай экологиялық портал
-
Электронды
жылдық
15 шілде
7
ҚР ЭТРМ
ҚОӘБ келісілген жобаларының саны туралы
Бірыңғай экологиялық портал
-
Электронды
жылдық
15 шілде
8
ҚР ЭТРМ
қоршаған орта саласындағы жарияланымдар саны туралы
-

до 17 и 30 числа месяца
4
КГД МФ РК
о численности наемных работников
ИС "Интегрированная база данных"
-
Электронный
квартальная
до 20 числа отчетного квартала
5
КГД МФ РК
о суммах уплаченных налогов и других обязательных платежах
ИС "Интегрированная база данных"
-
Электронный
месячная
до 20 числа отчетного месяца
6
КГД МФ РК
сведения по доходу индивидуальных предпринимателей
ИС "Интегрированная база данных"
-
Электронный
годовая
25 апреля
7
КГД МФ РК
сведения по совокупному годовому доходу по доходам юридических лиц, филиалов и представительств
ИС "Интегрированная база данных"
-
Электронный
годовая
25 апреля
8
МЦРИАП РК
о лицензиях, выданных лицензиарами Республики Казахстан ЮЛ или ФЛ, осуществляющим предпринимательскую деятельность
ГБД "Е-лицензирование"
-
Электронный
ежедневная (онлайн режим)
ежедневно
9
МТСЗН РК
о суммах социальных выплат и число получателей социальных выплат
АИС "ЦБД"
-
Электронный
квартальная
5 апреля, 5 июля, 5 октября, 5 января
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
МИО
поголовье скота, птицы
ПО "Электронный похозяйственный учет"
-
Электронный
два раза в год
до 1 января, до 1 июля
2
МИО
посевныеплощади
ПО "Электронный похозяйственный
-
Электронный
один раз в год
до 1 июля
3
МИО
наличие сельскохозяйственных построек для хранения сельскохозяйственной продукции и содержания скота, теплицы для выращивания цветов и овощей
ПО "Электронный похозяйственный учет"
-
Электронный
один раз в год
до 1 января
4
МСХ РК
поголовье сельскохозяйственных животных(за исключением птицы)
ИС "Идентификация сельскохозяйственных животных"
-
Электронный
месячная
до 5 числа каждого месяца
Статистика промышленного производства и окружающей среды
1
РГП Национальный институт интеллектуальной собственности МЮ РК
о количестве выданных патентов в области охраны окружающей среды
Единый экологический портал ecoportal.kz
-
Электронный
годовая
31 июля
2
МФ РК
о чрезвычайном резерве Правительства РК для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств
База данных
-
Электронный
годовая
31 июля
3
МИО
об орошаемых площадях, где применяются водосберегающие технологии
-
Об утверждении Концепции развития системы управления водными ресурсами Республики Казахстан на 2024 – 2030 годы
Электронный
годовая
31 июля
4
КГИвАПК МСХ РК
о применении пестицидов
-
"Отчет о производстве и (или) реализации пестицидов, биоагентов" (индекс - ФУ-1) "Отчет о движении пестицидов, биоагентов" (индекс - ФУ - 2) "Отчет о движении пестицидов, биоагентов" (индекс - ФУ - 3)
Электронный
годовая
15 июля
5
КУЗР МСХ РК
о земельных ресурсах
-
Сводный аналитический отчет о состоянии и использовании земель Республики Казахстан
Электронный
годовая
15 июля
6
МЭПР РК
о количестве выданных лицензий для выполнения работ и оказания услуг в области охраны окружающей среды
Единый экологический портал
-
Электронный
годовая
15 июля
7
МЭПР РК
о количестве согласованных проектов ОВОС
Единый экологический портал
-
Электронный
годовая
15 июля
8
МЭПР РК
о количестве публикаций в области окружающей среды
-

Қоршаған ортаның жай-күйі туралы және Қазақстан Республикасының табиғи ресурстарын пайдалану туралы ұлттық баяндаманы, сондай-ақ қоршаған ортаның жай-күйі туралы және Қазақстан Республикасының табиғи ресурстарын пайдалану туралы интерактивті баяндаманы әзірлеу және жүргізу қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 5 тамыздағы № 297 бұйрығы
Электронды
жылдық
15 шілде
9
ҚР ЭТРМ
өнеркәсіптік қалдықтар туралы
-
Қалдықтарды түгендеу жөніндегі есеп нысаны (индексі 1-ҚТ)
Қалдықтардың мемлекеттік кадастры
Электронды
жылдық
15 шілде
10
ҚР ЭТРМ
қауіпті қалдықтар туралы
-
Қалдықтарды түгендеу жөніндегі есеп нысаны (индексі 1-ҚТ)
Қалдықтардың мемлекеттік кадастры
Электронды
жылдық
15 шілде
11
ҚР ЭТРМ
медициналық қалдықтар туралы
-
Медициналық қалдықтармен жұмыс істеу саласындағы Денсаулық сақтау ұйымының есебі
(МО-1 индексі)
Электронды
жылдық
15шілде
12
ҚР ЭТРМ
қатты тұрмыстық қалдықтар туралы
-
Қалдықтарды түгендеу туралы есеп
(индексі 1-ҚТ)
Өндіріс және тұтыну қалдықтарының мемлекеттік кадастры
Электронды
жылдық
15 шілде
13
ҚР ЭТРМ
электрондық қалдықтар туралы
-
Қалдықтарды түгендеу жөніндегі есеп нысаны (индексі 1-ҚТ)
Қалдықтардың мемлекеттік кадастры
Электронды
жылдық
15 шілде
14
ҚР ЭТРМ
озонды бұзатын заттарды тұтыну туралы
-
Озонды бұзатын заттарды әкелу, әкету және пайдалану туралы есеп
(индексі 1-ВВИ ОРВ)
Электронды
жылдық
15 шілде
15
ҚР ЭТРМ ЭРБК
қоршаған ортаға эмиссияға берілген рұқсаттардың саны туралы
Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы төлеушілер және салық салу объектілері, берілген экологиялық рұқсаттар, қоршаған ортаға эмиссиялардың белгіленген нормативтері, экологиялық рұқсаттарға және қоршаған ортаға эмиссиялардың белгіленген нормативтеріне енгізілген өзгерістер, сондай-ақ өндіріс және тұтыну қалдықтарын уақытша сақтауға қатысты табиғат пайдаланушылар бойынша, және Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының экологиялық заңнамасын (мемлекеттік экологиялық бақылау) сақтау бойынша тексерулердің нәтижелеріне шағымдануды есепке ала отырып осындай тексерулерді жүзеге асыру барысында белгіленген қоршаған ортаға эмиссиялардың нақты көлемдері туралы мәліметтердің нысандарын және Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының экологиялық заңнамасын (мемлекеттік экологиялық бақылау) сақтау бойынша тексерулердің нәтижелеріне шағымдануды есепке ала отырып осындай тексерулерді жүзеге асыру барысында белгіленген қоршаған ортаға эмиссиялардың нақты көлемдері туралы мәліметтерді табыс етудің қағидалары
Электронды
жылдық
15 шілде
16
ҚР ЭТРМ "Қазгидромет" РМК
климат көрсеткіштері туралы
Метеорологиялық бақылау станциялары
-
Электронды
жылдық
15 шілде
17
ҚР ЭТРМ "Казгидромет" РМК
су ресурстарының жай-күйінің көрсеткіштері туралы
бақылау станциялары
-
Электронды
жылдық
15 шілде
18
ҚР ЭТРМ
"Жасыл Даму" АҚ
көміртегі бірліктерін сату туралы
-

Об утверждении Правил разработки Национального доклада о состоянии окружающей среды и об использовании природных ресурсов Республики Казахстан, а также разработки и ведения Интерактивного доклада о состоянии окружающей среды и об использовании природных ресурсов Республики Казахстан, Приказ и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 5 августа 2021 года № 297
Электронный
годовая
15 июля
9
МЭПР РК
о промышленных отходах
-
Отчет об инвентаризации отходов (индекс 1-ИО) Государственный кадастр отходов производства и потребления
Электронный
годовая
15 июля
10
МЭПР РК
об опасных отходах
-
Отчет об инвентаризации отходов (индекс 1-ИО) Государственный кадастр отходов производства и потребления
Электронный
годовая
15 июля
11
МЭПР РК
о медицинских отходах
-
Отчет организации здравоохранения в области обращения с медицинскими отходами (индекс МО-1)
Электронный
годовая
15 июля
12
МЭПР РК
о твердых бытовых отходах
-
Отчет об инвентаризации отходов (индекс 1-ИО) Государственный кадастр отходов
Электронный
годовая
15 июля
13
МЭПР РК
об электронных отходах
-
Форма отчета об инвентаризации отходов (индекс 1-ИО) Государственный кадастр отходов
Электронный
годовая
15 июля
14
МЭПР РК
о потреблении озоноразрушающих веществ
-
Отчет о ввозе, вывозе и использовании озоноразрушающих веществ (индекс 1-ВВИ ОРВ)
Электронный
годовая
15 июля
15
КЭРК МЭПР РК
о количестве выданных разрешений на эмиссию в окружающую среду
-
Формы сведений о плательщиках платы за эмиссии в окружающую среду и объектах обложения, выданных экологических разрешениях, установленных нормативах эмиссий в окружающую среду, изменениях, внесенных в экологические разрешения и в установленные нормативы эмиссий в окружающую среду, а также по природопользователям,
касающиеся временного хранения ими отходов производства и потребления, и о фактических объемах эмиссий в окружающую среду, установленных в ходе осуществления проверок по соблюдению экологического законодательства Республики Казахстан (государственный экологический контроль) с учетом обжалования результатов таких проверок в соответствии с законами Республики Казахстан и правил представления сведений о фактических объемах эмиссий в окружающую среду, установленных в ходе осуществления проверок по соблюдению экологического законодательства Республики Казахстан (государственный экологический контроль) с учетом обжалования результатов таких проверок в соответствии с законами Республики Казахстан
Электронный
годовая
15 июля
16
РГП "Казгидромет" МЭПР РК
о показателях климата
Метеорологические станции наблюдения
-
Электронный
годовая
15 июля
17
РГП "Казгидромет" МЭПР РК
о показателях состояния водных ресурсов
Станции наблюдения
-
Электронный
годовая
15 июля
18
АО "Жасыл Даму" МЭПР РК
о торговле углеродными единицами
-

Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 29 маусымдағы №221 бұйрығымен бекітілген көміртегі бірліктерін сату қағидаларын бекіту туралы-
Электронды
жылдық
15 шілде
19
ҚР ЭТРМ
"Жасыл Даму" АҚ
парниктік газдар шығарындылары туралы
-
Монреаль хаттамасымен реттелмейтін парниктік газдар көздерінен антропогендік шығарындылар және сіңіргіштердің сіңірілуі кадастры туралы Қазақстан Республикасының Ұлттық баяндамасы
Электронды
жылдық
15 шілде
20
ҚР АШМ БШК
балық ресурстары туралы
-
Ғылыми зерттеулер
Электронды
жылдық
15 шілде
21
ҚР АШМ БШК
аквашаруашылық қорлары туралы
-
Балық өсірумен айналысатын субъектілер бойынша мәліметтер
(индексі 8-РХ)
Электронды
жылдық
15 шілде
22
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
жойылып кету қаупі төнген түрлер және қорғалатын түрлер туралы
-
Үкімет қаулысымен бекітілетін өсімдіктер мен жануарлардың сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген түрлерінің тізбесі
Электронды
жылдық
15 шілде
23
ҚР ДСМ СЭБК
ауыз судың сапасы туралы
-
"Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға және суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидалары
Электронды
жылдық
15 шілде
24
ҚР ТЖМ
табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туралы
-
Қазақстан Республикасының Азаматтық қорғау туралы Заңына сәйкес ақпарат
Электронды
жылдық
15 шілде
25
ҚР ЭМ
ЖЭК қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
-
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалану жөніндегі объектілердің электр және (немесе) жылу энергиясын өндіруі және босатуы туралы ақпарат
(индекс 1 ВИЭ нысаны)
Электронды
жылдық
15 шілде
26
ҚР ӨҚМ ГК
жер асты сулары туралы
Мемлекеттік жер қойнауы қорының бірыңғай кадастры
Электронды
жылдық
1 қазан
27
ҚР ӨҚМ ҚТҮКШІК
халықты сумен жабдықтау және су бұру қызметтерімен қамтамасыз ету туралы
-
"Қалалық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру қызметтерімен қамтамасыз ету туралы мәліметтер"
(индексі 1-ҚЕМ)
- "Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру қызметтерімен қамтамасыз ету туралы мәліметтер"
(индексі 2-АЕМ)
Электронды
жылдық
15 шілде
Ішкі сауда статистикасы
1
ҚР Қаржымині МКК
жеке кәсіпкерлердің табыстары туралы
"Интеграцияланған дерекқор" АЖ
-
Электронды
жылдық
5 мамыр
2
ҚР Қаржымині МКК
фискалдық чектер негізінде тауарды нақты сату туралы
Фискалдық деректер операторларының АЖ
-
Электронды
айлық
ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 25-і күніне дейін
3
ҚР Қаржымині МКК
шот-фактуралар негізінде тауарды нақты сату туралы
Электрондық шот-фактуралардың АЖ
-
Электронды
айлық
ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 25-і күніне дейін
Сыртқы және өзара сауда, тауар нарықтары статистикасы
1
ҚР Қаржымині МКК
ЕАЭО елдерінің аумағынан тауарлардың экспорты мен импорты туралы
-

Об утверждении Правил торговли углеродными единицами, утвержденных приказом и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 29 июня 2021 года № 221
Электронный
годовая
15 июля
19
АО "Жасыл Даму" МЭПР РК
о выбросах парниковых газов
-
Национальный доклад Республики Казахстан о кадастре антропогенных выбросов из источников и абсорбации поглотителями парниковых газов, не регулируемых Монреальским протоколом
Электронный
годовая
15 июля
20
КРХ МСХ РК
о рыбных ресурсах
-
Научные исследования
Электронный
годовая
15 июля
21
КРХ МСХ РК
о запасах аквакультуры
-
Сведения по субъектам, занятым выращиванием рыбы (индекс 8-РХ)
Электронный
годовая
15 июля
22
КЛХЖМ МЭПР РК
о видах, находящихся под угрозой исчезновения, и охраняемые виды
-
Перечень редких и находящихся под угрозой исчезновения видов растений и животных, утверждаемый постановлением Правительства _____
Электронный
годовая
15 июля
23
КСЭК МЗ РК
о качестве питьевой воды
-
Санитарные правила "Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов"
Электронный
годовая
15 июля
24
МЧС РК
о чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера
-
Информация в соответствии с законом Республики Казахстан о Гражданской защите
Электронный
годовая
15 июля
25
МЭ РК
об основных показателях деятельности ВИЭ
-
Информация о производстве и отпуске электрической и (или) тепловой энергии объектами по использованию возобновляемых источников энергии (индекс форма 1 ВИЭ)
Электронный
годовая
15 июля
26
КГ МПС РК
о подземных водах
Единый кадастр государственного фонда недр
-
Электронный
годовая
1 октября
27
КДСЖКХ МПС РК
об обеспеченности населения услугами водоснабжения и водоотведения
-
- "Сведения об обеспеченности услугами водоснабжения и водоотведения в городских населенных пунктах" (индекс 1-ГНП) - "Сведения об обеспеченности услугами водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах" (индекс 2-СНП)
Электронный
годовая
15 июля
Статистика внутренней торговли
1
КГД МФ РК
о доходах индивидуальных предпринимателей
ИС "Интегрированная база данных"
-
Электронный
годовая
5 мая
2
КГД МФ РК
о фактических продажах товара на основе фискальных чеков
ИС операторов фискальных данных
-
Электронный
месячная
ежемесячно, до 25 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
3
КГД МФ РК
о фактических продажах товара на основе счет-фактур
ИС электронных счетов-фактур
-
Электронный
месячная
ежемесячно, до 25 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
Статистика внешней и взаимной торговли, товарных рынков
1
КГД МФ РК
об экспорте и импорте товаров с территории стран ЕАЭС
-

Еуразиялық экономикалық одаққа (бұдан әрі – ЕАЭО) мүше мемлекеттердің аумағына тауарлардың экспорты (ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің салық органдарынан түсетін тауарларды әкелу және жанама салықтарды төлеу туралы өтініштер бойынша мәліметтерден) және тауарларды әкелу және жанама салықтарды төлеу туралы өтініш нысанынан (328.00 нысан) ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің аумағынан тауарлардың импорты туралы мәліметтер
Электронды
тоқсандық
15 ақпан, 15 мамыр, 15 тамыз, 15 қараша
2
ҚР Қаржымині МКК
әлемнің басқа елдерімен (ЕАЭО-ға кірмейтін) тауарлардың экспорты және импорты туралы
-
кедендік декларация
Электронды
айлық
айлық, есепті айдан кейінгі, айдың 25-і күніне дейін
3
ҚР Қаржымині МКК
ЕАЭО елдеріне тауарлардың экспорты туралы
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің аумағына тауарлардың экспорты туралы мәліметтер ("Электрондық шот-фактуралар" ақпараттық жүйесінің мәліметтерінен
-
Электронды
тоқсандық
15 ақпан, 15 мамыр, 15 тамыз, 15 қараша
4
ҚР ҰБ
ЕАЭО резиденттерімен есептік нөмір бере отырып экспорт немесе импорт бойынша валюталық шарттар жасасқан Қазақстан Республикасының резиденттері туралы
-
"Есептік нөмірі бар экспорт немесе импорт жөніндегі валюталық шарт бойынша ақпарат" нысаны
(XMCO_2 индексі)
ҚР ҰБ АЖ – ААЖ "ЭИВК"
Электронды
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі ақпан айының 20-сына дейін
5
ҚР АШМ
ЕАЭО елдеріне ет және ет өнімдерінің экспорт көлемі туралы
"Бірыңғай автоматтандырылған басқару жүйесі" АЖ берілген ветеринарлық сертификаттар негізінде ет және ет өнімдері экспортының көлемі туралы ақпарат
-
Электронды
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 15-іне дейін
6
ҚР АШМ
ЕАЭО елдеріне ауыл шаруашылығы өнімдерінің экспорт көлемі туралы
"Бірыңғай автоматтандырылған басқару жүйесі" АЖ фитосанитарлық сертификаттары
-
Электронды
тоқсандық
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-і күніне дейін
7
ҚР Қаржымині МКК
Қазақстан Республикасы экспорты және импорты бойынша ақпарат
-
Тауарларға ілеспе жүкқұжаттар бойынша мәліметтер (ТІЖ)
Электронды
айлық
есепті айдан кейінгі 20-сына дейін
Көлік статистикасы
1
ҚР БП ҚСАЕАЖК
адамдардың жарақаттануларына немесе қаза болуларына әкеп соққан жол-көлік оқиғалары туралы
Талдау орталығы АЖ
-
Электронды
жылдық
20 сәуір
2
ҚР ІІМ
тіркелген автокөлік құралдарының саны туралы
Автоматтандырылған "Сервистік орталық" АЖ
-
Электронды
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 10-ы күніне дейін (қоса алғанда)
3
ҚР Қаржымині МКК
транзиттік тасымалдар туралы
"АСТАНА-1" АЖ
-
Электронды
жылдық
20 сәуір
4
ҚР КМ АККБК
теміржол көлігінің жылжымалы құрамы туралы
Теміржол көлігінің жылжымалы құрамының мемлекеттік тізілімі
-
Электронды
жылдық
20 сәуір
5
ҚР КМ ТСКК
тіркелген теңіз кемелерінің болуы туралы
тіркелген теңіз кемелерінің болуы туралы
-
Электронды
жылдық
20 сәуір
6
ҚР КМ АККБК
тіркелген өзен кемелерінің болуы туралы
тіркелген өзен кемелерінің болуы туралы
-
Электронды
жылдық
20 сәуір
Көрсетілетін қызмет статистикасы
1
ҚР Қаржымині МКК
дара кәсіпкерлердің табыстары туралы
"Интеграцияланған дерекқор" АЖ
-
Электронды
жылдық
5 мамыр
2
ҚР Қаржымині МКК
заңды тұлғалардың кірістері туралы
"Интеграцияланған дерекқор" АЖ
-
Электронды
жылдық
5 мамыр
3
ҚР Қаржымині МКК
шот-фактуралар негізінде көрсетілген қызметтердің нақты көлемі туралы
Электрондық шот-фактуралардың АЖ
-
Электронды
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-і күніне (қоса алғанда) дейін
Мәдениет статистикасы
1
ҚР МАМ
кинематографиялық ұйымдардың қызметі туралы
"Е-кино" АЖ
-
Электронды
жылдық
30 наурыз
Туризм статистикасы
1
ҚР ТСМ
орналастыру орындары туралы
"e-Qonaq" МАЖ
-
Электронды
тоқсандық
есепті тоқсаннан кейінгі 10-шы күні
2
ҚР ЭТРМ ОШЖДК
ерекше қорғалатын табиғи аумақтар қызмет көрсеткен келушілердің саны туралы
-
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы мәліметтер
Электронды
жылдық
15 наурыз
3
КҚР ҰБ Шекара қызметі
шетел азаматтарының (ҚР азаматтарының) келуі (кетуі) туралы
"Беркут" БАЖ
-
Электронды
тоқсандық

Сведения об экспорте товаров на территорию государств-членов Евразийского экономического союза (далее-ЕАЭС) (из сведений по заявлениям о ввозе товаров и уплате косвенных налогов, поступающих от налоговых органов государств-членов ЕАЭС) и импорте товаров с территории государств-членов ЕАЭС из формы заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов (форма 328.00)
Электронный
квартальная
15 февраля, 15 мая, 15 августа, 15 ноября
2
КГД МФ РК
об экспорте и импорте товаров с остальными странами мира (не входящими в ЕАЭС)
-
Таможенные декларации
Электронный
месячная
ежемесячно, до 25 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
3
КГД МФ РК
об экспорте товаров в страны ЕАЭС
Сведения об экспорте товаров на территорию государств-членов ЕАЭС (из сведений информационной системы "Электронные счета-фактуры")
-
Электронный
квартальная
15 февраля, 15 мая, 15 августа, 15 ноября
4
НБ РК
о резидентах Республики Казахстан, заключивших валютные договоры по экспорту или импорту с присвоением учетного номера с резидентами ЕАЭС
-
Форма "Информация по валютному договору по экспорту или импорту с учетным номером" (индекс XMCO_2) ИС НБ РК – АИП "ЭИВК"
Электронный
годовая
до 20 февраля после отчетного периода
5
МСХ РК
об объемах экспорта мяса и мясопродуктов в страны ЕАЭС
Информация об объемах экспорта мяса и мясопродуктов на основании выданных ветеринарных сертификатов ИС "Единая автоматизированная система управления"
-
Электронный
месячная
до 15 числа после отчетного периода
6
МСХ РК
об объемах экспорта сельскохозяйственной продукции в страны ЕАЭС
Фитосанитарные сертификаты
ИС "Единая автоматизированная система управления"
-
Электронный
квартальная
до 15 числа месяца следующего за отчетным кварталом
7
КГД МФ РК
Информация по экспорту и импорту Республики Казахстан
-
Сведения по сопроводительным накладным на товары (СНТ)
Электронный
месячная
до 20 числа после отчетного месяца
Статистика транспорта
1
КПСиСУ ГП РК
о дорожно-транспортных происшествиях, повлекших гибель или ранение людей
ИС Аналитический центр
-
Электронный
годовая
20 апреля
2
МВД РК
о количестве зарегистрированных автотранспортных средств
Автоматизированная ИС "Сервисный центр"
-
Электронный
месячная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
3
КГД МФ РК
о транзитных перевозках
ИС "АСТАНА-1
-
Электронный
годовая
20 апреля
4
КАТТК МТ РК
о подвижном составе железнодорожного транспорта
Государственный реестр подвижного состава железнодорожного транспорта
-
Электронный
годовая
20 апреля
5
КЖВТ МТ РК
о наличии зарегистрированных морских судов
Государственный судовой реестр
-
Электронный
годовая
20 апреля
6
КАТТК МТ РК
о наличии зарегистрированных речных судов
Государственный судовой реестр
-
Электронный
годовая
20 апреля
Статистика услуг
1
КГД МФ РК
о доходах индивидуальных предпринимателей
ИС "Интегрированная база данных"
-
Электронный
годовая
5 мая
2
КГД МФ РК
о доходах юридических лиц
ИС "Интегрированная база данных"
-
Электронный
годовая
5 мая
3
КГД МФ РК
о фактических объемах оказанных услуг на основе счет-фактур
ИС электронных счетов-фактур
-
Электронный
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика культуры
1
МКИ РК
о деятельности кинематографических организаций
ИС "Е-кино"
-
Электронный
годовая
30 марта
Статистика туризма
1
МТС РК
о местах размещения
СИС "e-Qonaq"
-
Электронный
квартальная
10 день после отчетного квартала
2
КЛХЖМ МЭПР РК
о количестве обслуженных посетителей особо охраняемыми природными территориями
-
Сведения об особо охраняемых природных территориях
Электронный
годовая
15 марта
3
Пограничная служба КНБ РК
о въезде (выезде) иностранных граждан (граждан РК)
ЕИС "Беркут"
-
Электронный
квартальная

10 сәуірге дейін, 10 шілдеге дейін, 10 қазанға дейін, 10 қаңтарға дейін
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
1
ҚР Еңбекмині
еңбек нарығының жай-күйі және жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау туралы
-
"Еңбек нарығының жай-күйі және жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау туралы есеп"
(индексі 2-Т (еңбек нарығы))
Электронды
тоқсандық
27 қаңтар, 25 сәуір, 25 шілде, 27 қазан
2
ҚР Еңбекмині
Қазақстан Республикасына шетелдік жұмыс күшін әкелу туралы
"Шетелдік жұмыс күші" АЖ
-
Электронды
жылдық, жартыжылдық
15 қаңтар, 15 шілде
3
ҚР Еңбекмині
берілген рұқсаттар туралы
"Шетелдік жұмыс күші" АЖ
-
Электронды
жылдық, жартыжылдық
15 қаңтар, 15 шілде
4
ҚР Еңбекмині
басқа елдерден (елдер бөлінісінде)елге жұмысқа тартылған шетелдік азаматтардың саны туралы
"Шетелдік жұмыс күші" АЖ
-
Электронды
жылдық, жартыжылдық
15 қаңтар, 15 шілде
5
ҚР Еңбекмині
елден басқа елдерге жұмысқа кеткен азаматтардың саны туралы (елдер бөлінісінде)
"Шетелдік жұмыс күші" АЖ
-
Электронды
жылдық, жартыжылдық
15 қаңтар, 15 шілде
6
ҚР Еңбекмині
рұқсаттары жойылған басқа елдерден (елдер бөлінісінде)елге жұмысқа тартылған шетелдік азаматтардың саны туралы
"Шетелдік жұмыс күші" АЖ
-
Электронды
жылдық, жартыжылдық
15 қаңтар, 15 шілде
Баға статистикасы
1
ҚР Қаржымині МКК
бақылау-касса машиналарының чектерінен алынған мәліметтер туралы
"Фискалдық деректерді интеграцияланған өңдеуші" АЖ
-
Электронды
апта сайынғы
әр сейсенбі
Білім беру, денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
ҚР ДСМ
жұқпалы және паразиттік аурулар туралы
-
Жекелеген инфекциялық және паразиттік аурулар туралы есеп (индексі 1-ОИПЗ)
Электронды
айлық
айына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-і күні
2
ҚР ДСМ
қатерлі ісіктері бар науқастар мен аурулар туралы
-
Адамның иммун тапшылығы вирусына иммуноферменттік талдау әдісімен қанды зертханалық зерттеу нәтижелері туралы есеп
(индексі 10-новообразования)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 20 ақпанда
3
ҚР ДСМ
жекелеген жұқпалы және паразиттік аурулар туралы
-
Жекелеген инфекциялық және паразиттік аурулар туралы есеп
(индексі 9-ОИПЗ)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнің 10 қаңтарында
4
ҚР ДСМ
туберкулезбен ауыратындар туралы
-
Туберкулезбен ауыратындар туралы есеп (индексі 11- ТБ)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
5
ҚР ДСМ
медициналық ұйымның қызмет көрсететін ауданында тұратын науқастардың және диспансерлік бақылауда тұрған тіркелген науқастар контингентінің ауруларының саны туралы
-
Медициналық ұйымның қызмет көрсететін ауданында тұратын науқастардың және диспансерлік бақылауда тұрған тіркелген науқастар контингентінің ауруларының саны туралы есеп (индексі 15-Заболевания)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
6
ҚР ДСМ
стационардан шыққан науқастар контингенттері туралы
-
Стационардан шыққан науқастар контингенттері туралы есеп (индексі 16-стационар)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
7
ҚР ДСМ
медицина және фармацевтика кадрлары туралы
-
Медицина және фармацевтика кадрлары туралы есеп (индексі 17-кадры)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
8
ҚР ДСМ
Қазақстан Республикасының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау қызметінің жұмысы туралы
-
Қазақстан Республикасының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау қызметінің жұмысы туралы есеп (индексі 18-СЭС)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 20 наурызда
9
ҚР ДСМ
денсаулық сақтау ұйымдары туралы
-
Денсаулық сақтау ұйымының есебі (индексі 19-ОМО)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
10
ҚР ДСМ
балаларға медициналық көмек көрсету туралы
-
Балаларға медициналық көмек көрсету туралы есеп (индексі 20-МПД)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
11
ҚР ДСМ
жүкті, босанатын және босанған әйелдерге медициналық көмек көрсету туралы
-
Жүкті, босанатын және босанған әйелдерге медициналық көмек көрсету туралы есеп (индексі 21-БРР)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
12
ҚР ДСМ
жедел медициналық жәрдем ұйымы туралы
-
Жедел медициналық жәрдем ұйымының есебі
(индексі 22-ЖМЖ)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
13
ҚР ДСМ
фельдшерлік - акушериялық, медициналық пункттердің және жеке үй-жайы жоқ медицина қызметкері туралы
-
Фельдшерлік - акушериялық, медициналық пункттердің және жеке үй-жайы жоқ медицина қызметкерінің есебі (индексі 23-фельдшер)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
14
ҚР ДСМ
ересектерге арналған туберкулез санаторийінің есебітуралы
-
Ересектерге арналған туберкулез санаторийінің есебі (индексі 24-санатории)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
15
ҚР ДСМ
денсаулық сақтау ұйымдарының желісі мен қызметі туралы
-
Денсаулық сақтау ұйымдарының желісі мен қызметі туралы есеп
(индексі 26-желі)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
16
ҚР ДСМ
балалардың мүгедектігі туралы
-
Балалар мүгедектігі туралы есеп (индексі 27-ДИ)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
17
ҚР ДСМ
жарақаттар, уланулар және сыртқы себептердің әсерінің кейбір басқа салдары туралы
-
Жарақаттар, уланулар және сыртқы себептердің әсерінің кейбір басқа салдары туралы есеп (индексі 28-травмы)
Электронды
жылдық
жылына бір рет, есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанда
18
ҚР ОАМ
мектепке дейінгі ұйымдардың желісі және балалардың контингенті туралы
-
Мектепке дейінгі ұйымдардың желісі және балалардың контингенті туралы мәліметтер (индексі 1-МҰ)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
19
ҚР ОАМ
қосымша білім беру ұйымдары контингентінің желісі, контингенті, жасы және әлеуметтік мәртебесі туралы
-
Қосымша білім беру ұйымдары контингентінің желісі, контингенті, жасы және әлеуметтік мәртебесі туралы мәліметтер (индексі МТМ-1)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
20
ҚР ОАМ
балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарының ресурстары, бірлестіктері мен педагогикалық кадрлары туралы
-
Балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарының ресурстары, бірлестіктері мен педагог кадрлары туралы мәліметтер
(индексі МТМ-2)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
21
ҚР ОАМ
мектептер, сыныптар, кешкі (ауысымдық) мектептердің оқушылары мен ресурстары туралы
-
Мектептер, сыныптар, кешкі (ауысымдық) мектептердің оқушылары мен ресурстары туралы мәліметтер (индексі КА-1)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
22
ҚР ОАМ
кешкі (ауысымдық) мектептердің сыныпары және жас бойынша оқушылардың саны туралы
-
Кешкі (ауысымдық) мектептердің сыныпары және жас бойынша оқушылардың саны (индексі КА-2)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
23
ҚР ОАМ
20__ - 20__ оқу жылындағы күндізгі жалпы білім беретін мектептердің материалдық базасы туралы
-
20__ - 20__ оқу жылындағы күндізгі жалпы білім беретін мектептердің материалдық базасы туралы мәліметтер (арнайы білім беру мекелерінен басқа)
(индексі Д-4)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
24
ҚР ОАМ
арнайы білім беретін мектептердің, мектеп-интернаттардың, педагогтері мен оқушыларының саны туралы
-
Арнайы білім беретін мектептердің, мектеп-интернаттардың, педагогтері мен оқушыларының саны туралы мәліметтер (индексі Д-9, I тарау)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
25
ҚР ОАМ
оқушыларды сыныптар бойынша бөлу туралы
-
Оқушыларды сыныптар бойынша бөлу туралы мәліметтер
(индексі Д-9, IIтарау)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
26
ҚР ОАМ
арнайы білім беру ұйымдарының материалдық базасы туралы
-
Арнайы білім беру ұйымдарының материалдық базасы туралы мәліметтер (индексі Д-9, III тарау)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
27
ҚР ОАМ
шағын жинақты мектептердің желісі мен контингенті туралы
-
Шағын жинақты мектептердің желісі мен контингенті (индексі 1-ШЖМ)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
28
ҚР ОАМ
шағын жинақты мектептердегі біріктірілген сыныптар мен окушылар контингенті туралы мәліметтер және оқушылар саны бойынша бастауыш, негізгі және орта мектептер туралы
-
Шағын жинақты мектептердегі біріктірілген сыныптар мен окушылар контингенті туралы мәліметтер және оқушылар саны бойынша бастауыш, негізгі және орта мектептер (индексі 2-ШЖМ)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
29
ҚР ОАМ
оқыту тілі мен сыныптар бойынша шағын жинақты мектептер туралы мәліметтер
-
Оқыту тілі мен сыныптар бойынша шағын жинақты мектептер туралы мәліметтер (индексі 3-ШЖМ)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
30
ҚР ОАМ
шағын жинақты мектептердің материалдық базасы туралы
-
Шағын жинақты мектептердің материалдық базасы туралы мәліметтер
(индексі 4-ШЖМ)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
31
ҚР ОАМ
шағынжинақты мектептердің педагогтерінің сапалық құрамы туралы
-
Шағын жинақты мектептердің педагогтерінің сапалық құрамы туралы мәліметтер (индексі 6-ШЖМ)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
32
ҚР ОАМ
ресурс орталықтарының желісі туралы
-
Ресурс орталықтарының желісі (индексі 10-ШЖМ)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
33
ҚР ОАМ
орта білім жүйесінің негізгі көрсеткіштерінің есебі туралы
-
Орта білім жүйесінің негізгі көрсеткіштерінің есебі
(индексі 1-СК)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
34
ҚР ОАМ
мектептердіңжалпы саны және оқушылар саны туралы
-
Мектептердің жалпы саны және оқушылар саны
(индексі П-1)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
35
ҚР ОАМ
жаратылыстану-математикалық пәндер ағылшын тілінде жүргізілетін республиканың мектептері туралы
-
Жаратылыстану-математикалық пәндер ағылшын тілінде жүргізілетін республиканың мектептері туралы мәліметтер (индексі П-6)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
36
ҚР ОАМ
аралас тілде оқытатын мектептер туралы
-
Аралас тілде оқытатын мектептер туралы мәліметтер (индексі П-9)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
37
ҚР ОАМ
оқу жылының басындағы ұлты қазақ оқушылар туралы
-
Оқу жылының басындағы ұлты қазақ оқушылар туралы мәліметтер (алдыңғы оқу жылымен салыстырғанда) (индексі П-10)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
38
ҚР ОАМ
жалпы білім беретін және жексенбілік мектептерде ұлттық (ана) тілдерінің оқытылуы туралы
-
Жалпы білім беретін және жексенбілік мектептерде ұлттық (ана) тілдерінің оқытылу туралы мәлімет
(индексі П-11)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
39
ҚР ОАМ
шет тілін оқитын оқушылар туралы мәліметтер туралы
-
Шет тілін оқитын оқушылар туралы мәліметтер (индексі П-13)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
40
ҚР ОАМ
пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы
-
Пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы мәліметтер (индексі П-15)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
41
ҚР ОАМ
жеке күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі туралы
-
Жеке күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі (индексі П-23)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
42
ҚР ОАМ
жаратылыстану-математикалық пәндер бойынша оқу бағдарламасын ойдағыдай меңгерген ("жақсы" және "өте жақсы") оқушылар жөніндегі мәліметтер туралы
-
Жаратылыстану-математикалық пәндер бойынша оқу бағдарламасын ойдағыдай меңгерген ("жақсы" және "өте жақсы") оқушылар жөніндегі мәліметтер (индексі П-17)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
43
ҚР ОАМ
бір сыныпта курсты қайта оқып жатқан оқушылар (қайта оқу жылына қалдырылған оқушылар) туралы
-
Бір сыныпта курсты қайта оқып жатқан оқушылар (қайта оқу жылына қалдырылған оқушылар) туралы деректер (индексі П-18)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
44
ҚР ОАМ
1 қыркүйекке мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі туралы
-

до 10 апреля, до 10 июля, до 10 октября, до 10 января
Статистика труда и занятости
1
МТСЗН РК
о состоянии рынка труда и социальной поддержке безработных
-
Отчет о состоянии рынка труда и социальной поддержке безработных" (индекс 2-Т (рынок труда)
Электронный
квартальная
27 января, 25 апреля, 25 июля, 27 октября
2
МТСЗН РК
о ввозе иностранной рабочей силы в Республику Казахстан
ИС "Иностранная рабочая сила"
-
Электронный
годовая, полугодовая
15 января, 15 июля
3
МТСЗН РК
о выданных разрешениях
ИС "Иностранная рабочая сила"
-
Электронный
годовая, полугодовая
15 января, 15 июля
4
МТСЗН РК
о численности иностранных граждан, привлеченных на работу в страну из других стран (в разрезе стран)
ИС "Иностранная рабочая сила"
-
Электронный
годовая, полугодовая
15 января, 15 июля
5
МТСЗН РК
о численности граждан, выехавших из страны на работу в другие страны (в разрезе стран)
ИС "Иностранная рабочая сила
-
Электронный
годовая, полугодовая
15 января, 15 июля
6
МТСЗН РК
о численности иностранных граждан, привлеченных на работу в страну из других стран у которых аннулированы разрешения (в разрезе стран)
ИС "Иностранная рабочая сила
-
Электронный
годовая, полугодовая
15 января, 15 июля
Статистика цен
1
КГД МФ РК
о сведениях с чеков контрольно-кассовых машин
ИС "Интегрированный обработчик фискальных данных"
-
Электронный
еженедельная
каждый вторник
Статистика образования, здравоохранения и социального обеспечения
1
МЗ РК
об инфекционных и паразитарных заболеваниях
-
Отчет об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях (индекс 1-ОИПЗ)
Электронный
месячная
один раз в месяц, 8 число месяца, следующего за отчетным периодом
2
МЗ РК
о больных и заболеваниях злокачественными новообразованиями
-
Отчет о результатах лабораторного исследования крови методом иммуноферментного анализа на вирус иммунодефицита человека (индекс 10-новообразования)
Электронный
годовая
один раз в год, 20 февраля, следующего за отчетным периодом
3
МЗ РК
об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях
-
Отчет об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях (индекс 9-ОИПЗ)
Электронный
годовая
один раз в год, 10 января отчетного периода
4
МЗ РК
о больных туберкулезом
-
Отчет о больных туберкулезом (индекс 11-ТБ)
Электронный
годовая
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
5
МЗ РК
о числе заболеваний, зарегистрированных у больных, проживающих в районе обслуживания медицинской организации и контингентах больных, состоящих под диспансерным
-
Отчет о числе заболеваний, зарегистрированных у больных, проживающих в районе обслуживания медицинской организации и контингентах больных, состоящих под диспансерным наблюдением (индекс 15-Заболевания)
Электронный
годовая
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
6
МЗ РК
о контингентах больных, выбывших из стационара
-
Отчет о контингентах больных, выбывших из стационара (индекс 16-стационар)
Электронный
годовая
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
7
МЗ РК
о медицинских и фармацевтических кадрах
-
Отчет о медицинских и фармацевтических кадрах (индекс 17-кадры)
Электронный
годовая
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
8
МЗ РК
о деятельности санитарно-эпидемиологической службы Республики Казахстан
-
Отчет о деятельности санитарно-эпидемиологической службы Республики Казахстан (индекс 18-СЭС)
Электронный
годовая
один раз в год, 20 марта, следующего за отчетным периодом
9
МЗ РК
об организациях здравоохранения
-
Отчет организации здравоохранения (индекс 19-ОМО)
Электронный
годовая
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
10
МЗ РК
о медицинской помощи детям
-
Отчет о медицинской помощи детям (индекс 20-МПД)
Электронный
годовая
один раз в год, к 10 февраля, следующего за отчетным периодом
11
МЗ РК
о медицинской помощи беременным, роженицам и родильницам
-
Отчет о медицинской помощи беременным, роженицам и родильницам (индекс 21 – БРР)
Электронный
годовая
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
12
МЗ РК
об организации скорой медицинской помощи
-
Отчет организации скорой медицинской помощи (индекс 22-СМП
Электронный
годовая
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
13
МЗ РК
о фельдшерско-акушерском, медицинском пункте и медицинском работнике без содержания отдельного помещения
-
Отчет фельдшерско-акушерского, медицинского пункта и медицинского работника без содержания отдельного помещения (индекс 23-фельдшер)
Электронный
годовая
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
14
МЗ РК
о специализированных санаториях
-
Отчет специализированного санатория (индекс 24-санатории)
Электронный
годовая
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
15
МЗ РК
о сети и деятельности организаций здравоохранения
-
О сети и деятельности организаций здравоохранения (индекс 26-сеть)
Электронный
годовая
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
16
МЗ РК
о детской инвалидности
-
Отчет по детской инвалидности (индекс 27-ДИ)
Электронный
годовая
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
17
МЗ РК
о травмах, отравлениях и некоторых других последствиях воздействия внешних причин
-
Отчет о травмах, отравлениях и некоторых других последствиях воздействия внешних причин (индекс 28-травмы)
Электронный
годовая
один раз в год, 10 февраля, следующего за отчетным периодом
18
МП РК
о сети и контингенте детей дошкольных организаций
-
Сведения о сети и контингенте детей дошкольных организаций (индекс ДО-1)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
19
МП РК
о сети, контингенте, возрасте и социальном статусе контингента организаций дополнительного образования
-
Сведения о сети, контингенте, возрасте и социальном статусе контингента организаций дополнительного образования (индекс ВУ-1)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
20
МП РК
о ресурсах, объединениях и педагогических кадрах организаций дополнительного образования для детей
-
Сведения о ресурсах, объединениях и педагогических кадрах организаций дополнительного образования для детей (индекс ВУ-2)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
21
МП РК
о школах, классах, учащихся и ресурсах вечерних (сменных) школ
-
Сведения о школах, классах, учащихся и ресурсах вечерних (сменных) школ (индекс СВ-1)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
22
МП РК
о количестве учащихся вечерних (сменных) школ по классу и возрасту
-
Количество учащихся вечерних (сменных) школ по классу и возрасту (индекс СВ-2)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно)
после отчетного периода
23
МП РК
о материальной базе дневных общеобразовательных школ в учебном году
-
Сведения о материальной базе дневных общеобразовательных школ в 20__-20__ учебном году (без специальных организаций образования) (индекс Д-4)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
24
МП РК
о специальных организациях образования и численности школ, школ-интернатов, педагогов, учащихся
-
Сведения о специальных организациях образования и численности школ, школ-интернатов, педагоги, учащихся (индекс Д-9, раздел I)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
25
МП РК
о распределении учащихся по классам
-
Сведения о распределении учащихся по классам (индекс Д-9, раздел II)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
26
МП РК
о материальной базе специальных общеобразовательных организаций
-
Сведения о материальной базе специальных общеобразовательных организаций (индекс Д-9, раздел III)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
27
МП РК
о сети и контингенте малокомплектных школ
-
Сеть и контингент малокомплектных школ (индекс МКШ-1)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
28
МП РК
о совмещенных классах и контингенте обучающихся в малокомплектных школах и количество школ по числу учащихся
-
Сведения о совмещенных классах и контингенте обучающихся в малокомплектных школах и количество школ по числу учащихся (индекс МКШ-2)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
29
МП РК
о малокомплектных школах по языкам обучения, по классам
-
Сведения о малокомплектных школах по языкам обучения, по классам (индекс МКШ-3)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
30
МП РК
о материальной базе малокомплектных школ
-
Сведения о материальной базе малокомплектных школ (индекс МКШ-4)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
31
МП РК
о качественном составе педагогов малокомплектных школ
-
Сведения о качественном составе педагогов малокомплектных школ (индекс МКШ-6)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
32
МП РК
о сети ресурсных центров
-
Сеть ресурсных центров (индекс МКШ-10)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
33
МП РК
об основных показателях среднего образования
-
Отчет об основных показателях среднего образования (индекс СТ-1)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
34
МП РК
о количестве школ и численности учащихся
-
Общее число школ и численность учащихся (индекс П-1)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
35
МП РК
о школах республики с преподаванием предметов естественно-математического цикла на английском языке
-
Сведения о школах республики с преподаванием предметов естественно-математического цикла на английском языке (индекс П-6)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
36
МП РК
о школах со смешанными языками обучения
-
Сведения о школах со смешанными языками обучения (индекс П-9)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
37
МП РК
об обучающихся казахской национальности на начало учебного года
-
Сведения обучающихся казахской национальности на начало учебного года (в сравнении с предыдущим учебным годом) (индекс П-10)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
38
МП РК
об изучении национальных (родных) языков в общеобразовательных и воскресных школах
-
Сведения об изучении национальных (родных) языков в общеобразовательных и воскресных школах (индекс П-11)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
39
МП РК
об учащихся, изучающих иностранные языки
-
Сведения об учащихся, изучающих иностранные языки (индекс П-13)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
40
МП РК
о школах с классами углубленного изучения предметов
-
Сведения о школах с классами углубленного изучения предметов (индекс П-15)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
41
МП РК
о частных дневных общеобразовательных школах
-
Данные по частным дневным общеобразовательным школам (индекс П-23)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
42
МП РК
об учащихся, успешно освоивших образовательные учебные программы по естественно-математическим дисциплинам
-
Сведения об учащихся, успешно освоивших образовательные учебные программы по естественно-математическим дисциплинам (на "хорошо" и "отлично") (индекс П-17)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
43
МП РК
об учащихся, проходящих повторный курс в одном классе
-
Данные об учащихся, проходящих повторный курс в одном классе (второгодники) (индекс П-18)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
44
МП РК
о списке государственных дневных общеобразовательных школ на 1 сентября
-

1 қыркүйекке мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі (индексі П-22)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
45
ҚР ОАМ
интернатты білім беру ұйымдары туралы
-
Интернатты білім беру ұйымдары туралы мәліметтер
(индексі П-24)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
46
ҚР ОАМ
интернатты білім беру ұйымдарының педагог кадрлары туралы
-
Интернатты білім беру ұйымдарының педагог кадрлары туралы мәліметтер (индексі П-25)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
47
ҚР ОАМ
жалпы білім беретін мектептердің 9-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы
-
Жалпы білім беретін мектептердің 9-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы мәліметтер (индексі П-28)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
48
ҚР ОАМ
жалпы білім беретін мектептердің 11-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы
-
Жалпы білім беретін мектептердің 11-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы мәліметтер (индексі П-29)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
49
ҚР ОАМ
педагогтерді аттестаттаудан өткізу туралы
-
Педагогтерді аттестаттаудан өткізу туралы мәліметтер (индексі П-30)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
50
ҚР ОАМ
мектептерде жұмыс істейтін магистр дәрежесі бар мұғалімдер туралы
-
Мектептерде жұмыс істейтін магистр дәрежесі бар мұғалімдер туралы мәліметтер (индексі П-31)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
51
ҚР ОАМ
жас мамандарды (жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі ұйымдарының, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының түлектері) жалпы білім беру мектептерге жұмысқа қабылдау жөніндегі мәліметтер туралы
-
Жас мамандарды (жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі ұйымдарының, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының түлектері) жалпы білім беру мектептерге жұмысқа қабылдау жөніндегі мәліметтер (индексі П-32)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
52
ҚР ОАМ
жабылған, ашылған және қайта құрылған орта, арнайы, мамандандырылған, қосымша білім беру және жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар ұйымдары жөніндегі мәліметтер туралы
-
Жабылған, ашылған және қайта құрылған орта, арнайы, мамандандырылған, қосымша білім беру және жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар ұйымдары жөніндегі мәліметтер (индексі П-35)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
53
ҚР ОАМ
бес жылдықтар бойынша жалпы білім беретін мектеп объектілерін енгізу жөніндегі ақпарат туралы
-
Бес жылдықтар бойынша жалпы білім беретін мектеп объектілерін енгізу жөніндегі ақпарат (индексі П-36)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
54
ҚР ОАМ
20__-20__ оқу жылындағы апаттық мектептердің тізімі (растайтын құжаттары бар) және жалпы білім беретін мектептердегі апаттылық мәселелерді шешу үшін қолданған шаралар туралы мәліметтер
-

Список государственных дневных общеобразовательных школ на 1 сентября (индекс П-22)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
45
МП РК
об интернатных организациях образования
-
Сведения об интернатных организациях образования (индекс П-24)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
46
МП РК
о педагогических кадрах интернатных организаций образования
-
Сведения о педагогических кадрах интернатных организаций образования (индекс П-25)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
47
МП РК
о трудоустройстве выпускников 9 классов общеобразовательных школ
-
Сведения о трудоустройстве выпускников 9 классов общеобразовательных школ (индекс П-28)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
48
МП РК
о трудоустройстве выпускников 11 классов общеобразовательных школ
-
Сведения о трудоустройстве выпускников 11 классов общеобразовательных школ (индекс П-29)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
49
МП РК
о проведении аттестации педагогов
-
Сведения о проведении аттестации педагогов (индекс П-30)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
50
МП РК
об учителях, имеющих степень магистр, работающих в школах
-
Сведения об учителях, имеющих степень магистр, работающих в школах (индекс П-31)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
51
МП РК
о прибывших молодых специалистов (выпускников организаций высшего, технического и профессионального образования) общеобразовательных школ
-
Сведения о прибывших молодых специалистов (выпускников организаций высшего, технического и профессионального образования) общеобразовательных школ (индекс П-32)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
52
МП РК
о закрытых, открытых и реорганизованных организаций среднего, специального, специализированного, дополнительного образования и для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей
-
Данные о закрытых, открытых и реорганизованных организаций среднего,
специального, специализированного, дополнительного образования и для детей-сирот
и детей, оставшихся без попечения родителей (индекс П-35)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
53
МП РК
о вводе объектов общеобразовательных школ по пятилеткам
-
Информация по вводу объектов общеобразовательных школ по пятилеткам (индекс П-36)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
54
МП РК
об аварийных школах (имеющих подтверждающие документы) в 2023-2024 учебном году и сведения о мерах, предпринимаемых для решения проблемы аварийности общеобразовательных школ
-

20__-20__ оқу жылындағы апаттық мектептердің тізімі (растайтын құжаттары бар) және жалпы білім беретін мектептердегі апаттылық мәселелерді шешу үшін қолданған шаралар туралы мәліметтер (индексі П-38)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
55
ҚР ОАМ
оқушылардың жалпы білім беретін мектептердегі қызығушылықтары бойынша спорт секциялары мен үйірмелерге қатысуы және оқушылардың сабақтан тыс уақытта қосымша біліммен қамтылуы туралы мәліметтер
-
Оқушылардың жалпы білім беретін мектептердегі қызығушылықтары бойынша спорт секциялары мен үйірмелерге қатысуы және оқушылардың сабақтан тыс уақытта қосымша біліммен қамтылуы туралы мәліметтер (индексі П-39)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
56
ҚР ОАМ
сыныптар, сынып-комплектілер туралы
-
Сыныптар, сынып-комплектілер туралы мәліметтер (индексі РИК-76, II бөлім)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
57
ҚР ОАМ
орта білім беру ұйымдарындағы педагогтердің саны мен құрамы туралы
-
Орта білім беру ұйымдарындағы педагогтердің саны мен құрамы туралы мәліметтер (индексі РИК-83, I бөлім)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
58
ҚР ОАМ
20__- 20__ оқу жылы басындағы мектеп кітапханалары туралы
-
20__- 20__ оқу жылы басындағы мектеп кітапханалары бойынша мәліметтер (индексі О-0)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
59
ҚР ОАМ
мектеп кітапханалары мамандары туралы
-
Мектеп кітапханалары мамандары бойынша деректер
(индексі О-1)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
60
ҚР ОАМ
20__жылы алынған оқулықтарды қосқанда 20__-20__оқу жылында оқушылардың оқулықтармен қамтамасыз етілуі туралы
-
20__жылы алынған оқулықтарды қосқанда 20__-20__оқу жылында оқушылардың оқулықтармен қамтамасыз етілуі (индексі О-2)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
61
ҚР ОАМ
пән оқытушыларының сапалық және сандық құрамы туралы
-
Пән оқытушыларының сапалық және сандық құрамы туралы мәліметтер (индексі ПК-2)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
62
ҚР ОАМ
орта білім беретін ұйымдарын ақпараттандыру туралы
-
Орта білім беретін ұйымдарын ақпараттандыру туралы мәліметтер (индексі К-1)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
63
ҚР ОАМ
оқыту тілі бойынша мектепке дейінгі ұйымдар (топтар) туралы
-
Оқыту тілі бойынша мектепке дейінгі ұйымдар (топтар) туралы мәліметтер
(индексі 4-МҰ)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
64
ҚР ОАМ
мектепке дейінгі ұйымдардың педагог сапалық құрамы туралы
-
Мектепке дейінгі ұйымдардың педагог сапалық құрамы туралы мәліметтер (индексі 7-МҰ)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
65
ҚР ОАМ
мемлекеттік емес меншік түріндегі мектепке дейінгі ұйымдардың желісі мен контингенті туралы
-
Мемлекеттік емес меншік түріндегі мектепке дейінгі ұйымдардың желісі мен контингенті туралы мәліметтер (индексі 8-МҰ)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
66
ҚР ОАМ
мектепке дейінгі ұйымдардың материалдық базасы туралы
-
Мектепке дейінгі ұйымдардың материалдық базасы туралы мәліметтер
(индексі 9-МҰ)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
67
ҚР ОАМ
арнайы мектепке дейінгі ұйымдар туралы және педагогтар туралы
-
Арнайы мектепке дейінгі ұйымдар туралы мәлімет. Педагог туралы мәлімет (индексі 11-МҰ)
Электронды
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 желтоқсанға дейін (қоса алғанда)
68
ҚР ОАМ

Список аварийных школ (имеющих подтверждающие документы) в 20__-20__ учебном году и сведения о мерах, принимаемых для решения проблемы аварийности общеобразовательных школ (индекс П-38)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
55
МП РК
о посещении учащимися спортивных секций и кружков по интересам в общеобразовательных школах и занятость учащихся дополнительным образованием во внеурочное время
-
Сведения о посещении учащимися спортивных секций и кружков по интересам в общеобразовательных школах и занятость учащихся дополнительным образованием во внеурочное время (индекс П-39)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
56
МП РК
о классах, классах-комплектах
-
Сведения о классах, классах-комплектах (индекс РИК-76 раздел II)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
57
МП РК
о численности и составе педагогов организаций среднего образования
-
Сведения о численности и составе педагогов организаций среднего образования (индекс РИК-83 раздел I)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
58
МП РК
о школьных библиотеках области (города) на начало учебного года
-
Сведения по школьным библиотекам области (города) на начало 20__- 20__ учебного года (индекс У-0)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
59
МП РК
о специалистах школьных библиотек
-
Данные по специалистам школьных библиотек (индекс У-1)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
60
МП РК
об обеспеченности учащихся учебниками на учебный год с учетом поступлений
-
Обеспеченность учащихся учебниками на 20__-20__ учебный год с учетом поступлений (индекс У-2)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
61
МП РК
о качественном и количественном составе учителей-предметников
-
Сведения о качественном и количественном составе учителей-предметников (индекс ПК-2)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
62
МП РК
об информатизации организаций среднего образования
-
Сведения об информатизации организаций среднего образования (индекс К-1)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
63
МП РК
о дошкольных организациях (группах) по языкам обучения
-
Сведения о дошкольных организациях (группах) по языкам обучения (индекс ДО-4)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
64
МП РК
о качественном составе педагогов дошкольных организаций
-
Сведения о качественном составе педагогов дошкольных организаций (индекс ДО-7)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
65
МП РК
о сети и контингенте дошкольных организаций негосударственной формы собственности
-
Сведения о сети и контингенте дошкольных организаций негосударственной формы собственности (индекс ДО-8)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
66
МП РК
о материальной базе дошкольных организаций
-
Сведения о материальной базе дошкольных организаций (индекс ДО-9)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
67
МП РК
о специальных дошкольных организациях и о педагогах
-
Сведения о специальных дошкольных организациях. Сведения о педагогах (индекс ДО-11)
Электронный
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
68
МП РК