Мәслихаттың 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 88 "Федоров ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 қарашадағы № 147 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 88 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8709252,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2641437,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 71083,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11232,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5985500,0 мың теңге;
2) шығындар – 8778191,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 70277,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 116298,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46021,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 31500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 31500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 170716,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 170716,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Федоров аудандық мәслихатының төрағасы Б. Исенгазин
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2023 года № 88 "О районном бюджете Федоровского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 26 ноября 2024 года № 147. Прекращено действие в связи с истечением срока
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 88 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8709252,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2641437,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 71083,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11232,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5985500,0 тысяч тенге;
2) затраты – 8778191,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 70277,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 116298,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46021,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 31500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 170716,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 170716,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение
к решению маслихата

1034,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1034,5
2
Әлеуметтiк көмек
188249,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
188249,2
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
66271,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5941,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
77970,6
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
38065,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
81151,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
81151,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40736,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
601,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
37463,9
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2350,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1392131,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
308535,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
80495,5
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3954,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
76541,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
228039,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
188498,9
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
39541,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1083595,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15188,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
15188,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1068407,4
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

1034,5
005
Государственная адресная социальная помощь
1034,5
2
Социальная помощь
188249,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
188249,2
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
66271,1
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5941,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
77970,6
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
38065,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
81151,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
81151,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40736,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
601,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
37463,9
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2350,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1392131,3
1
Жилищное хозяйство
308535,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
80495,5
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3954,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
76541,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
228039,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
188498,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
39541,0
2
Коммунальное хозяйство
1083595,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15188,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
15188,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1068407,4
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах