Қарабалық ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 168 шешімі.
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІM ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 925 753,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 815 303,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21 099,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6 849,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 082 502,1 мың теңге;
2) шығындар – 6 875 633,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 12 417,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 145 484,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 133 067,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 56 461,0 мың теңге, оның ішінде: қаржылық активтерді сатып алу – 56 461,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 758,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 758,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 27.05.2025 № 197 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа).
2. 2025 жылы облыстық бюджеттен субвенция аударылмағанын ескертеміз.
3. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен кент, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 379 744,0 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Қарабалық кенті – 63 389,0 мың теңге;
Белоглин ауылдық округі – 26 225,0 мың теңге;
Бозкөл ауылы – 27 922,0 мың теңге;
Бөрлі ауылы – 35 303,0 мың теңге;
Лесное ауылы – 20 864,0 мың теңге;
Михайлов ауылдық округі – 20 481,0 мың теңге;
Новотроицк ауылдық округі – 24 802,0 мың теңге;
Победа ауылы – 29 724,0 мың теңге;
Өрнек ауылдық округі – 24 271,0 мың теңге;
Қособа ауылдық округі – 18 316,0 мың теңге;
Смирнов ауылдық округі – 34 350,0 мың теңге;
Станционный ауылдық округі – 25 988,0 мың теңге;

О районном бюджете Карабалыкского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 26 декабря 2024 года № 168.
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 925 753,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 815 303,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 21 099,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 849,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 082 502,1 тысячи тенге;
2) затраты – 6 875 633,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 417,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 145 484,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 133 067,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 56 461,0 тысяча тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 56 461,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 758,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 758,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 27.05.2025 № 197 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в 2025 году субвенций, передаваемых из областного бюджета, не предусмотрено.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка, сел, сельских округов на 2025 год в сумме 379 744,0 тысячи тенге, в том числе:
поселка Карабалык – 63 389,0 тысяч тенге;
Белоглинского сельского округа – 26 225,0 тысяч тенге;
села Босколь – 27 922,0 тысячи тенге;
села Бурли – 35 303,0 тысячи тенге;
села Лесное – 20 864,0 тысячи тенге;
Михайловского сельского округа – 20 481,0 тысяча тенге;
Новотроицкого сельского округа – 24 802,0 тысячи тенге;
села Победа – 29 724,0 тысячи тенге;
Урнекского сельского округа – 24 271,0 тысяча тенге;
Кособинского сельского округа – 18 316,0 тысяч тенге;
Смирновского сельского округа – 34 350,0 тысяч тенге;
Станционного сельского округа – 25 988,0 тысяч тенге;

Тоғызақ ауылдық округі – 28 109,0 мың теңге.
4. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен облыстық бюджетке бюджеттік алып қою көлемі 216 095,0 мың теңге сомасында көзделгенін ескертеміз.
5. Қарабалық ауданының жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 1000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайым Г. Балбаева
Қарабалық аудандық мәслихатының

Тогузакского сельского округа – 28 109,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрен объем бюджетных изъятий из районного бюджета в областной бюджет в сумме 216 095,0 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карабалыкского района на 2025 год в сумме 1000,0 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1 к решению
Карабалыкского районного маслихата