Әулиекөл ауданы Құсмұрын кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 263 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Құсмұрын кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 293 235,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 85 234,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 934,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 871,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 204 196,2 мың теңге;

О бюджете поселка Кушмурун Аулиекольского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 декабря 2024 года № 263.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Кушмурун на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 293 235,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 85 234,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 934,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 871,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 204 196,2 тысячи тенге;

2) шығындар – 342 548,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 49 312,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49 312,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 17.11.2025 № 378 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

2) затраты – 342 548,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 49 312,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 312,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 17.11.2025 № 378 (вводится в действие с 01.01.2025).