Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 148 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 2-бабының 4-тармағына, 75-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 198449,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 37770,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі бойынша – 160679,2 мың теңге;
2) шығындар – 200836,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2387,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2387,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 16.07.2025 № 180 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2025-2027 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 27 декабря 2024 года № 148.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 198449,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 37770,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 160679,2 тысяч тенге;
2) затраты – 200836,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2387,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2387,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 16.07.2025 № 180 (вводится в действие с 01.01.2025).

2. 2025 жылға аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен Октябрь кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 44839,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Октябрь кентінің бюджетінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 0,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2025 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

2. Учесть, что объем бюджетных субвенций на 2025 год, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету поселка Октябрьский составляет 44839,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что на 2025 год объем бюджетных изъятий из бюджета поселка Октябрьский в районный (города областного значения) бюджет установлен в сумме 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Октябрьский города Лисаковска на 2025 год не установлен.