"Қостанай қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" мәслихаттың 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 155 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 137 шешімі. Жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2026 жылғы 6 наурыздағы № 223 шешімімен
Ескерту. Жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 06.03.2026 № 223 шешімімен (қабылданған сәтінен бастап күшіне енеді).
Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қостанай қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" мәслихаттың 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 155 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29878 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қалалық мәслихатының төрағасы О. Байгабулов
Мәслихаттың
2024 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 137 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2022 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 155 шешіміне
қосымша
Қостанай қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге
(Қосылған құн салығысыз)
Жайлы үйлер
айына 1 тұрғыннан

О внесении изменения в решение маслихата от 26 сентября 2022 года № 155 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Костанай"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 13 декабря 2024 года № 137. Отменено решением маслихата города Костаная Костанайской области от 6 марта 2026 года № 223
Сноска. Отменено решением маслихата города Костаная Костанайской области от 06.03.2026 № 223 (вступает в силу с момента принятия).
Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Костанай" от 26 сентября 2022 года № 155 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29878) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского городского маслихата О. Байгабулов
Приложение
к решению маслихата
от 13 декабря 2024 года
№ 137
Приложение
к решению маслихата
от 26 сентября 2022 года
№ 155
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Костанай
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добавленную стоимость тенге)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя