2025 - 2027 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/188 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3 - тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №24/182 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 461 258,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 61 641,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 628,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 918,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 398 071,0 мың теңге;
2) шығындар – 462 025,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -766,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 766,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете села Боранкул на 2025 – 2027 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2024 года № 25/188.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 08.07.2025 № 31/230 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет села Боранкул на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 461 258,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 61 641,9 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 628,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 918,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 398 071,0 тысяча тенге;
2) затраты – 462 025,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 766,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 766,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 766,4 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 22.08.2025 № 33/251 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2025 жылға Боранқұл ауылының бюджетіне 55 673,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізілсін.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А.Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 25/188 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Боранқұл ауылының бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 766,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22.08.2025 № 33/251 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Боранкул на 2025 год выделена субвенция в сумме 55 673,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А.Бораш
Приложение 1 к решению
Бейнеуского районного маслихата
от 30 декабря 2024 года №25/188
Бюджет села Боранкул на 2025 год