2025 - 2027 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/197 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3 - тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 22.08.2025 № 29/252 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 853 570,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 179 346,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 422,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 664 802,7 мың теңге;
2) шығындар – 856 213,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 642,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 642,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 642,8 мың теңге.

О бюджета села Тенге на 2025 - 2027 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2024 года № 24/197.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 22.08.2025 № 29/252 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет села Тенге на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 853 570,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 179 346,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 422,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 664 802,7 тысячи тенге;
2) затраты – 856 213,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 642, 8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 642, 8 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 642, 8 тысячи тенге.

Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 26.11.2025 № 33/294 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Теңге ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 664 636,7 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 26.11.2025 № 33/294 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26.11.2025 № 33/294 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Тенге на 2025 год выделена субвенция в сумме 664 636,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26.11.2025 № 33/294 (вводится в действие с 01.01.2025).