2025 - 2027 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/197 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 22.08.2025 № 29/252 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 853 570,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 179 346,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 422,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 664 802,7 мың теңге;
2) шығындар – 856 213,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О бюджета села Тенге на 2025 - 2027 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2024 года № 24/197
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 22.08.2025 № 29/252 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет села Тенге на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 853 570,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 179 346,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 422,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 664 802,7 тысячи тенге;
2) затраты – 856 213,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 642,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 642,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 642,8 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 26.11.2025 № 33/294 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 642, 8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 642, 8 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 642, 8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26.11.2025 № 33/294 (вводится в действие с 01.01.2025).

2. 2025 жылға арналған Теңге ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 664 636,7 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 26.11.2025 № 33/294 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/197 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Теңге ауылының бюджеті

2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Тенге на 2025 год выделена субвенция в сумме 664 636,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26.11.2025 № 33/294 (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов
Приложение 1 к решению Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2024 года № 24/197
Бюджет села Тенге на 2025 год