2025 – 2027 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/196 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3 - тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 633 101,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 43 387,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 448,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 589 266,0 мың теңге;
2)шығындар – 633 101,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О бюджете села Кызылсай на 2025 - 2027 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2024 года № 24/196.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 22.08.2025 № 29/251 (вводится в действие с 01.01.2025).
1.Утвердить бюджета села Кызылсай на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих обьемах:
1) доходы – 911 066,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 43 387 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 448 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 867 231,0 тысяча тенге;
2) затраты – 917 405,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;