2025 – 2027 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/196 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 22.08.2025 № 29/251 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 911 066,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 54 546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 577,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 852 576,0 мың теңге;
2)шығындар – 917 405,7 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 339,7 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 339,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете села Кызылсай на 2025 - 2027 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2024 года № 24/196
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 22.08.2025 № 29/251 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет села Кызылсай на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 911 066,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 54 546,0 тысяч тенге;
ненологовым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 577,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 852 576,0 тысяч тенге.
2) затраты – 917 405,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погащение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 339,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 339,7 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 339,7 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 26.11.2025 № 33/293 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға Қызылсай ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 852 431,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 26.11.2025 № 33/293 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

используемые остатки бюджетных средств – 6 339,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26.11.2025 № 33/293 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кызылсай на 2025 год выделена субвенция в сумме 852 431,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26.11.2025 № 33/293 (вводится в действие с 01.01.2025).