Сұлутөбе ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/20 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сұлутөбе ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 172 629 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 34 733 мың теңге;
трансферттер түсімі - 137 896 мың теңге;
2) шығындар - 175 923,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 3 294,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 3 294,3 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

О бюджете сельского округа Сулутобе на 2025-2027 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 25/20.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Сулутобе на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 172 629 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 34 733 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 137 896 тысяч тенге;
2) затраты - 175 923,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 3 294,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 294,3 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 3 294,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 02.12.2025 № 37/20 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға аудандық бюджеттен Сұлутөбе ауылдық округі бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 128 323 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М.Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 25/20 шешіміне 1-қосымша
Сұлутөбе ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 3 294,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 02.12.2025 № 37/20 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Установить объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Сулутобе на 2025 год в сумме 128 323 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихатаМ.Турабаев
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от "26" декабря 2024 года № 25/20
Бюджет сельского округа Сулутобе на 2025 год