Қыркеңсе ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №321 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан РеспубликасыныңБюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының Заңының 6-бабына сәйкес, Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қыркеңсе ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 136 112,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 621,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 108,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 298,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 121 084,9 мың теңге;
2) шығындар – 142 287,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 174,8 мың теңге;

О бюджете сельского округа Кыркенсе на 2025-2027 годы
Решение от 25.12.2024 №321, Маслихат Жанакорганского района.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кыркенсе на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 136 112,2 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 13 621,3 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 1 108,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –298,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –121 084,9 тысяч тенге;
2) затраты – 142 287,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 174,8 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 174,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 24.10.2025 № 434 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2025 жылға 71 623,0 мың теңге.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№321 шешіміне 1 қосымша
Бюджет сельского округа Кыркенсе на 2025 год

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 174,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24.10.2025 № 434 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Объем субвенций за 2025 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 71 623,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Жарқинбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №321
Бюджет сельского округа Кыркенсе на 2025 год