Қосүйеңкі ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 319 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосүйеңкі ауылдық округінің 2025–2027 жылдарға арналған бюджеті осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 104 504,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 615,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 528,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 99 361,6 мың теңге;
2) шығындар – 106 942,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2437,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2437,1 мың теңге.

О бюджете сельского округа Косуйенки на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2024 года № 319.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Косуйенки на 2025-2027 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 104 504,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 615,0 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 528,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 361,6 тысяч тенге;
2) затраты – 106 942,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2437,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2437,1 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 24.09.2025 № 417 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2025 жылға 67 172 мың теңге.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы
мәслихатының 2024 жылғы
25 желтоқсандағы №319
шешіміне 1-қосымша
Қосүйеңкі ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24.09.2025 № 417 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Объем субвенций за 2025 год, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 67 172 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года .
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Жаркынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №319
Бюджет сельского округа Косуйенки на 2025 год