2025-2027 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 234-33/6 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 4 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 212 472,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 762,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 196 710,5 мың теңге;
2) шығындар – 220 839,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 366,9 мың теңге;

Об утверждении бюджета сельского округа Карауылтобе на 2025-2027 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2024 года № 234-33/6.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Карауылтобе на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 212 472,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 762,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 196 710,5 тысяч тенге;
2) расходы – 220 839,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 366,9 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 8 366,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 8 366,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакции - Қызылорда қалалық мәслихатының 04.06.2025 № 280-39/6 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджеттен Қарауылтөбе ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2025 жылға – 128 389,0 мың теңге, 2026 жылға – 125 410,0 мың теңге, 2027 жылға – 127 517,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 8 366,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 366,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 24.12.2025 № 336-46/14 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Карауылтобе в сумме на 2025 год – 128 389,0 тысяч тенге, на 2026 год – 125 410,0 тысяч тенге, на 2027 год – 127 517,0 тысяч тенге.

3. 2025 жылға арналған Қарауылтөбе ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының төрағасы И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№234-33/6 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакции - Қызылорда қалалық мәслихатының 04.06.2025 № 280-39/6 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Карауылтобе на 2025 год согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кызылординского
городского маслихата
И. Куттыкожаев
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 24 декабря 2024 года № 234-33/6
Бюджет сельского округа Карауылтобе на 2025 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 24.12.2025 № 336-46/14 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Қызылорда қалалық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№234-33/6 шешіміне 4-қосымша
2025 жылға арналған Қарауылтөбе ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

5. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
6. Финансирование дефицита (профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 24 декабря 2024 года № 234-33/6
Перечень бюджетных программ сельского округа Карауылтобе, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городских бюджетов на 2025 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь