Шахтинск қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 383/16 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес Шахтинск қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 26.11.2025 № 456/24 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған Шахтинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 883 924 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 913 914 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 86 704 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 56 540 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 8 826 766 мың теңге;
2) шығындар – 12 604 304 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 65 500 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 65 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – -785 880 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 785 880 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете города Шахтинска на 2025-2027 годы
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2024 года № 383/16.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2025 № 456/24 (вводится в действие с 01.01.2025 и подлежит официальному опубликованию).
1. Утвердить бюджет города Шахтинска на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 883 924 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 913 914 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 86 704 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 56 540 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 826 766 тысяч тенге;
2) затраты – 12 604 304 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 65 500 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 65 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -785 880 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 785 880 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 785 880 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 26.11.2025 № 456/24 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
2. 2025-2027 жылдарға Шахтинск қалалық бюджеттен кенттердің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 785 880 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2025 № 456/24 (вводится в действие с 01.01.2025 и подлежит официальному опубликованию).
2. Учесть, что на 2025-2027 годы предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемый из бюджета города Шахтинска в бюджеты поселков, согласно приложению 4.

3. 2025-2027 жылдарға Шахтинск қалалық бюджеттен кенттердің бюджетіне берілетін бюджеттік нысаналы трансферттер көлемі 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2025 жылға арналған Шахтинск қаласы бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.
5. 2025 жылға арналған Шахтинск қаласы бюджеті түсімдерінің құрамында жоғары тұрған бюджеттен нысаналы трансферттер 7, 8 қосымшаларға сәйкес ескерілсін.

3. Учесть, что на 2025 год предусмотрен объем целевых трансфертов, передаваемый из бюджета города Шахтинска в бюджеты поселков, согласно приложению 5.
4. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета города Шахтинска на 2025 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 6.
5. Учесть в составе поступлений бюджета города Шахтинска на 2025 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложениям 7, 8.

6. 2025 жылға арналған Шахтинск қаласы әкімдігінің резерві 67 632 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы
26 желтоқсандағы № 383/16
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Шахтинск қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 26.11.2025 № 456/24 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

6. Утвердить резерв акимата города Шахтинска на 2025 год в сумме 67 632 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова
Приложение 1 к решению
Шахтинского городского маслихата от 26 декабря
2024 года № 383/16
Бюджет города Шахтинска на 2025 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2025 № 456/24 (вводится в действие с 01.01.2025 и подлежит официальному опубликованию).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 013
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4 055
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 958
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
686 039
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
72 206
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 578
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 628
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
368 543
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117 433
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 615
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
248 495
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
180 057
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
177 266
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 791
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
65 233
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 233
02
Қорғаныс
72 725
1
Әскери мұқтаждар
38 058
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
38 058
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
38 058
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
34 667
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
34 667
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
32 598
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 069
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
35 909
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
35 909
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
35 909
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 013
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4 055
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 958
9
Прочие государственные услуги общего характера
686 039
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
72 206
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
69 578
007
Капитальные расходы государственного органа
2 628
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
368 543
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог
117 433
013
Капитальные расходы государственного органа
2 615
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
248 495
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
180 057
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
177 266
015
Капитальные расходы государственного органа
2 791
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
65 233
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
65 233
02
Оборона
72 725
1
Военные нужды
38 058
122
Аппарат акима района (города областного значения)
38 058
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
38 058
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
34 667
122
Аппарат акима района (города областного значения)
34 667
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
32 598
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 069
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
35 909
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
35 909
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35 909
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

26 167
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26 167
2
Әлеуметтiк көмек
815 247
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
815 247
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
143 462
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 973
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
272 924
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, міндетті гигиеналық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
393 888
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
149 470
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
149 470
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етудi iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
74 348
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 418
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 283
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
68 557
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 864
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 429 701
1
Тұрғын үй шаруашылығы
347 905
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
132 715
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
70 669
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
62 046
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
179 880
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
179 880
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
35 310
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 310
2
Коммуналдық шаруашылық
935 723
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
139 753
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

26 167
005
Государственная адресная социальная помощь
26 167
2
Социальная помощь
815 247
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
815 247
006
Оказание жилищной помощи
2 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
143 462
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 973
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
272 924
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
393 888
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
149 470
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
149 470
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
74 348
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 418
021
Капитальные расходы государственного органа
1 283
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
68 557
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3 864
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 429 701
1
Жилищное хозяйство
347 905
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
132 715
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
70 669
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
62 046
467
Отдел строительства района (города областного значения)
179 880
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
179 880
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
35 310
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
35 310
2
Коммунальное хозяйство
935 723
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
139 753
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

3 782 538
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 122 658
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
659 880
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
3 122 658
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 962 146
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
2 962 146
Жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
57 674
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
53 417
Ардагерлер мен оларға теңестірілген адамдарды санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету
4 257
Облыстың қаржы басқармасы
2 838
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 838
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
100 000
Жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
100 000
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
659 880
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық басқармасы
450 000
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау, 3-кезек
350 000
Новодолинский кентінде су құбыры желілерінің құрылысы
100 000
Облыстың құрылыс басқармасы
209 880
Шахан кенті, 3 шағынауданы, 23 үй мекенжайында орналасқан 5
қабатты 2 кіреберісті көппәтерлі бос тұрған үйді қайта құру
179 880
Қарағанды облысы, Шахтинск қаласы, Молодежная көшесі, 57 жер учаскесі көп пәтерлі тұрғын үй кешенінің құрылысы (сыртқы инженерлік желілер)
30 000
Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы
26 желтоқсандағы № 383/16
шешіміне 8 қосымша
2025 жылға арналған Шахтинск қаласының бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 26.11.2025 № 456/24 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
3 782 538
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 122 658
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
659 880
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
3 122 658
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 062 146
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
2 962 146
Жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
100 000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57 674
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
53 417
Ардагерлер мен оларға теңестірілген адамдарды санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету

3 782 538
в том числе:
Целевые текущие трансферты
3 122 658
Целевые трансферты на развитие
659 880
Целевые текущие трансферты:
3 122 658
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 962 146
На жилищно-коммунальное хозяйство
2 962 146
Управление координации занятости и социальных программ
57 674
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
53 417
На обеспечение санаторно-курортным лечением ветеранов и приравненных к ним лицам
4 257
Управление финансов области
2 838
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 838
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
100 000
Субсидирование пассажирского транспорта
100 000
Целевые трансферты на развитие:
659 880
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
450 000
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 3 очередь
350 000
Реконструкция водопроводных сетей п. Новодолинский
100 000
Управление строительства области
209 880
Реконструкция 5-ти этажного 2-х подъездного многоквартирного пустующего дома, расположенного по адресу: п. Шахан микрорайон 3, дом 23
179 880
Строительство многоквартирного жилого комплекса в г. Шахтинск, ул. Молодежная, земельный участок 57, Карагандинской области (наружные инженерные сети)
30 000
Приложение 8 к решению
Шахтинского городского маслихата от 26 декабря
2024 года № 383/16
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города Шахтинска на 2025 год
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2025 № 456/24 (вводится в действие с 01.01.2025 и подлежит официальному опубликованию).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
3 782 538
в том числе:
Целевые текущие трансферты
3 122 658
Целевые трансферты на развитие
659 880
Целевые текущие трансферты:
3 122 658
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 062 146
На жилищно-коммунальное хозяйство
2 962 146
Субсидирование пассажирского транспорта
100 000
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57 674
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
53 417
На обеспечение санаторно-курортным лечением ветеранов и приравненных к ним лицам