Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 305/7 "2024-2026 жылдарға арналған Шахтинск қаласының Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 13 тамыздағы № 360/13 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 305/7 "2024-2026 жылдарға арналған Шахтинск қаласының Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 868 732 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 81 329 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 79 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 767 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 783 557 мың теңге;
2) шығындар – 885 434 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – -16 702 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 20 декабря 2023 года № 305/7 "О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2024-2026 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 13 августа 2024 года № 360/13. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата от 20 декабря 2023 года № 305/7 "О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2024 - 2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 868 732 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 81 329 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 79 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 767 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 783 557 тысяч тенге;
2) затраты – 885 434 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 702 тысячи тенге;

6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 16 702 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 16 702 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 702 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 702 тысячи тенге.
приложения 1, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова
Приложение 1 к решению
Шахтинского городского маслихата