Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 304/7 "Шахтинск қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 318/9 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының "Шахтинск қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 304/7 болып шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Шахтинск қаласының бюджетітиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 634 846 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 334 764 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 78 861 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 61 041 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 7 160 180 мың теңге;
2) шығындар – 10 520 857 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 129 144 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 129 144 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – - 1 015 155 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 1 015 155 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 1 015 155 мың теңге.

О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 20 декабря 2023 года № 304/7 "О бюджете города Шахтинска на 2024-2026 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 27 марта 2024 года № 318/9. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата "О бюджете города Шахтинска на 2024 - 2026 годы" от 20 декабря 2023 года под № 304/7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шахтинска на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 634 846 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 334 764 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 78 861 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 61 041 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 7 160 180 тысяч тенге;
2) затраты – 10 520 857 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 129 144 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 129 144 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 015 155 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 015 155 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 015 155 тысяч тенге.

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
48 272
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
48 272
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
843 600
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
32 167
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32 167
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
32 167
2
Әлеуметтiк көмек
695 518
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
695 518
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 147
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
87 275
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 595
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
255 300
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, міндетті гигиеналық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
346 201
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
115 915
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115 915
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етудi iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
71 775
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 131
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
433
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
42 576
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 144 097
1
Тұрғын үй шаруашылығы
700 506
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
307 663
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
65 000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
201 460
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
41 203
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
361 019
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
48 272
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
48 272
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
843 600
1
Социальное обеспечение
32 167
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32 167
005
Государственная адресная социальная помощь
32 167
2
Социальная помощь
695 518
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
695 518
006
Оказание жилищной помощи
5 147
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
87 275
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 595
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
255 300
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
346 201
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
115 915
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115 915
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 775
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 131
021
Капитальные расходы государственного органа
433
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
42 576
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 144 097
1
Жилищное хозяйство
700 506
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
307 663
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
65 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
201 460
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
41 203
467
Отдел строительства района (города областного значения)
361 019
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

262 372
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 2-кезек
106 136
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 3-кезек
100 236
Новодолинский кентінің тазалау ғимаратын қайта құру. Тузету
56 000
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
93 926
Шахан кенті 14 үй 3а-4а ш/а бос кіреберісті қайта құру жұмыс жобасы бойынша
93 926
Шахтинск қалалық мәслихатының
2024 жылғы 27 наурыздағы
№ 318/9 шешіміне 5 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихатының
2023 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 304/7 шешіміне 12 қосымша
2024 жылға арналған Шахтинск қаласының бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
2 432 161
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 075 863
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
356 298
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2 075 863
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 021 334
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1 684 939
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа жөндеуге
134 935
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
201 460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52 290
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
52 290
Ауданның (облыстық маңазы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 239
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 239
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
356 298
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
356 298
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 2-кезек
106 136
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 3-кезек
100 236
Новодолинский кентінің тазалау ғимаратын қайта құру. Тузету
56 000
Шахан кенті 14 үй 3а-4а ш/а бос кіреберісті қайта құру жұмыс жобасы бойынша
93 926

262 372
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
106 136
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 3 очередь
100 236
Реконструкция канализационных очистных сооружений в п.Новодолинский. Корректировка
56 000
Управление строительства области
93 926
Реконструкция пустующего подъезда мкр.3а-4а дома 14 п.Шахан
93 926
Приложение 5 к решению
Шахтинского городского маслихата
от 27 марта 2024 года № 318/9
Приложение 12 к решению
Шахтинского городского маслихата
от 20 декабря 2023 года № 304/7
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города Шахтинска на 2024 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
2 432 161
в том числе:
Целевые текущие трансферты
2 075 863
Целевые трансферты на развитие
356 298
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
2 075 863
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 021 334
На жилищно-коммунальное хозяйство
1 684 939
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
134 935
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
201 460
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52 290
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
52 290
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
2 239
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 239
Целевые трансферты на развитие:
356 298
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
356 298
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
106 136
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 3 очередь
100 236
Реконструкция канализационных очистных сооружений в п.Новодолинский Корректировка
56 000
Реконструкция пустующего подъезда мкр.3а-4а дома 14 п.Шахан
93 926