"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылдың 16 ақпандағы № 11/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылғы 13 қарашадағы № 79/01 қаулысы. Күші жойылды - Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 16 шілдедегі № 60/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысының әкімдігінің 16.07.2025 № 60/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2025 бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады).
Ұлытау облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылдың 16 ақпандағы №11/01 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в постановление акимата области Ұлытау от 16 февраля 2024 года № 11/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата области Ұлытау от 13 ноября 2024 года № 79/01. Утратило силу постановлением акимата области Ұлытау от 16 июля 2025 года № 60/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата области Ұлытау от 16.07.2025 № 60/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.01.2025).
Акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Ұлытау от 16 февраля 2024 года №11/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" следующие изменения:

көрсетілген қаулыдағы 1 және 2 қосымша осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2024 жылғы 1 қарашадан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімдінің

приложения 1 и 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 ноября 2024 года.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение 1
к постановлению акимата области Ұлытау

2024 жылғы "13" қарашадағы
№ 79/01 қаулысына қосымша 1
Ұлытау облысы әкімдінің
2024 жылғы "16" ақпандағы
№ 11/01 қаулысына қосымша 1
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік тапсырыс мөлшері
Елді мекен
Тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беретін ұйымдардың түрлері
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
10,5 сағаттық режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
9 сағаттық режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
Жарты күн болатын топтар, жалпы білім беретін мектептің жанындағы мектепалды даярлық сыныптары
Түзету үлгісіндегі 10,5 сағаттық топтар
Ауыл

от 13 ноября 2024 года
№ 79/01
Приложение 1
к постановлению акимата области Ұлытау
от 16 февраля 2024 года
№ 11/01
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Населенный пункт
Количество воспитанников
Виды дошкольных организаций образования
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Группы с 10,5 часовых режимом пребывания, в том числе мини-центры
Группы с 9 часовых режимом пребывания, в том числе мини-центры
Группы с неполным днем пребывания, классы предшкольной подготовки при общеобразовательной школе
Группы коррекционнного типа с 10,5 часовых режимом пребывания
Село