"2024-2026 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қарашадағы № 31-2 шешімі
Шу аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін.
Көрсетілген шешімнің 1.1 ,1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19 тармақтары жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1.1 Ақсу ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 67490 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10677 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 495 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56317 мың теңге;
2)шығындар – 69165 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1675 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1675 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-1675 мың теңге.
1.2 Алға ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 94996 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23375 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6467 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 125 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65029 мың теңге;
2)шығындар – 119414 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -24418 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24418 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-24418 мың теңге.

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете города Шу и сельских округов на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 15-2
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 4 ноября 2024 года № 31-2
Шуский районный маслихат Жамбылская области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете города Шу и сельских округов на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 15-2 следующие изменения:
Пункты 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19 указанного решения изложить в новой редакции:
1.1 Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2024 согласно приложению 1 соответственно в следующих объемах:
1) доходы – 67490 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10677 тысяч тенге;
неналоговые поступления –1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –495 тысяч тенге;
поступления трансфертов –56317 тысяч тенге;
2) затраты – 69165 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 1675 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1675 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -1675 тысяч тенге.
1.2 Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2024 согласно приложению 2 соответственно в следующих объемах:
1) доходы - 94996 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23375 тысяч тенге;
неналоговые поступления –6467 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –125 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65029 тысяч тенге;
2) затраты – 119414 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 24418 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 24418 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -24418 тысяч тенге.

5)бюджет тапшылығы (профициті) – -17774 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17774 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -17774 мың теңге.
Аталған шешімнің 1.1 ,1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

5) дефицит бюджета (профицит) – - 17774 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 17774 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -17774 тысяч тенге
Приложения 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению.