2025-2027 жылдарға арналған Т. Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-4 шешімі.
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 590426 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 271097 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8577 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 310752 мың теңге;
2) шығындар – 602567 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -12141 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 12141 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 12141 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 275729 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 85477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1002 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 189250 мың теңге;
2) шығындар – 276263 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -534 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 534 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 534 мың теңге.
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 92887 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19885 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 73002 мың теңге;

О бюджете сельских округов района Т. Рыскулова на 2025 - 2027 годы
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 27 декабря 2024 года № 31-4.
Маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы - 590426 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 271097 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8577 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 310752 тысяч тенге;
2) затраты – 602567 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -12141 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 12141 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 12141 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы - 275729 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 85477 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1002 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 189250 тысяч тенге;
2) затраты – 276263 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -534 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 534 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 534 тысяч тенге.
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
1) доходы - 92887 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19885 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73002 тысяч тенге;

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 11.04.2025 № 34-4 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған нысаналы ағымдағы трансферттер сомалары ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Е. Абуталипов

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 11.04.2025 № 34-4 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. В бюджете сельских округов на 2025 год учесть суммы целевых текущих трансфертов, предусмотренных за счет средств районного бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Е. Абуталипов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова