"2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 142 878 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 692 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 369 778 мың теңге.
2) шығындар – 10 345 856 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 159 257 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 241 818 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 82 561 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 159 257 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 159 257 мың теңге:
қарыздар түсімі – 241 818 мың теңге;

"О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2024 года № 35-3.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 142 878 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 692 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 369 778 тысяч тенге.
2) затраты – 10 345 856 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 159 257 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 241 818 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 82 561 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 159 257 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 159 257 тысяч тенге:
поступление займов – 241 818 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 82 561 мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 202 978 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 05.03.2025 № 38-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізілді); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 31.03.2025 № 41-2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізілді); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 21.05.2025 № 44-2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізілді); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 30.07.2025 № 46-9 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізілді) шешімдерімен.

погашение займов – 82 561 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 202 978 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 05.03.2025 № 38-2 (вводится в действие с 01.01.2025); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 31.03.2025 № 41-2 (вводится в действие с 01.01.2025); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 21.05.2025 № 44-2 (вводится в действие с 01.01.2025); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 30.07.2025 № 46-9 (вводится в действие с 01.01.2025).

2. 2025 жылға ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін трансферттердің бөлінуі Жуалы ауданы әкімінің қаулысы негізінде айқындалады.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы З. Бурлибаев
Жуалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№35-3 шешіміне 1-қосымша
Жуалы ауданының 2025 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 05.03.2025 № 38-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізілді); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 31.03.2025 № 41-2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізілді) ; жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 21.05.2025 № 44-2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізілді); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 30.07.2025 № 46-9 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізілді) шешімдерімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1. КІРІС

2. Объем трансфертов бюджетам сельских округов на 2025 год определяются на основании постановления акимата Жуалынского района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата З. Бурлибаев
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года №35-3
Районный бюджет Жуалынского района на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 05.03.2025 № 38-2 (вводится в действие с 01.01.2025); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 31.03.2025 № 41-2 (вводится в действие с 01.01.2025); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 21.05.2025 № 44-2 (вводится в действие с 01.01.2025); в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 30.07.2025 № 46-9 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
І.ДОХОДЫ