2025-2027 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоұсандағы № 34-2 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
"2025-2027 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері 1-19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға әрбір ауылдық округ бойынша келесідей көлемде бекітілсін:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 272 415 мың теңге;
салықтық түсімдер – 72 950 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 199 465 мың теңге.
2) шығындар – 276 855 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 440 мың теңге.
1.2 Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 250 552 мың теңге;
салықтық түсімдер – 30 044 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 220 508 мың теңге.
2) шығындар – 255 429 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 877 мың теңге.
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 120 189 мың теңге;
салықтық түсімдер – 8 274 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2025-2027 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 30 декабря 2024 года № 34-2.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2025-2027 годы согласно приложениям 1-19 в том числе на 2025 год в разрезе каждого сельского округа в следующих объемах:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
1) доходы – 272 415 тысяч тенге;
налоговые поступления – 72 950 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 199 465 тысяч тенге;
2) затраты – 276 855 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4 440 тысяч тенге.
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
1) доходы – 250 552 тысяч тенге;
налоговые поступления – 30 044 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 220 508 тысяч тенге;
2) затраты – 255 429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4 877 тысяч тенге.
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:
1) доходы – 120 189 тысяч тенге;
налоговые поступления – 8 274 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 10.04.2025 № 37-2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған трансферттер сомалары ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат төрағасы М. Шайдаев
Жамбыл аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 10.04.2025 № 37-2 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. В бюджете сельских округов на 2025 год учесть предусмотренные суммы трансфертов из средств районного бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Жамбылского районного маслихата М. Шайдаев
Приложение 1 к решению
№34-2 Жамбылского районного маслихата