Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-103/VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 32-232/VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 30.12.2025 № 32-232/VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89,91-баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 30.05.2025 № 22-150/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1,2,3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 178 458,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 072,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 171 386,3 мың теңге;
2) шығындар – 180 469,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 011,0 мың теңге;

О бюджете Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 30 декабря 2024 года № 16-103/VIII. Утратило силу решением маслихата района Мақаншы области Абай от 30 декабря 2025 года № 32-232/VIII
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Мақаншы области Абай от 30.12.2025 № 32-232/VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата района Мақаншы области Абай от 30.05.2025 № 22-150/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 178 458,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 072,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 171 386,3 тысяч тенге;
2) затраты – 180 469,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 011,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 011,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2 011,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 05.12.2025 № 29-204/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауданы мәслихатының төрағасы Б. Биболов
Мақаншы ауданы
мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 011,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 011,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Мақаншы области Абай от 05.12.2025 № 29-204/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Мақаншы Б. Биболов
Приложение 1 к решению
маслихата района Мақаншы