2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-12-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2-VIII "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Новодворовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 81136,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21579 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 59557,2 мың теңге;
2) шығындар – 84709,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3573,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3573,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3573,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 24.11.2025 № 38-12-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Новодворовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 32762 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2025 жылға арналған Новодворовка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 1416,2 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 24.11.2025 № 38-12-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Новодворовского сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2024 года № 28-12-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 27-2-VIII "О районном бюджете на 2025-2027 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новодворовского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 81136,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21579 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 59557,2 тысяч тенге;
2) затраты – 84709,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3573,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3573,6 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 3573,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 24.11.2025 № 38-12-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Новодворовского сельского округа на 2025 год в сумме 32762 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Новодворовского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 1416,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 24.11.2025 № 38-12-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

4. 2025 жылға арналған Новодворовка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 25379 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 24.11.2025 № 38-12-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының

4. Предусмотреть в бюджете Новодворовского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 25379 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 24.11.2025 № 38-12-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата