2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-7-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2-VIII "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жезкент кенттік округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 124077,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 109311,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1756 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 13010,3 мың теңге;
2) шығындар – 142001,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17924 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17924 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17924 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 11.12.2025 № 40-5-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 5510,3 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 11.12.2025 № 40-5-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2024 года № 28-7-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 27-2-VIII "О районном бюджете на 2025-2027 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жезкентского поселкового округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 124077,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 109311,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1756 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –13010,3 тысяч тенге;
2) затраты – 142001,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17924 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17924 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 17924 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 11.12.2025 № 40-5-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 5510,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 11.12.2025 № 40-5-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

2-1. 2025 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 7500 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. Шешім 2-1- тармақпен толықтырылды - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 24.11.2025 № 38-8-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 11.12.2025 № 40-5-VIII шешімдерімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

2-1. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 7500 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии решением Бородулихинского районного маслихата области Абай от 24.11.2025 № 38-8-VIII (вводится в действие с 01.01.2025); в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 11.12.2025 № 40-5-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).