2025-2027 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/8-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3- тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/2-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Бесқарағай аудандық мәслихатының 10.07.2025 № 29/8-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2025-2027 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 -қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 184,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56684,3 мың теңге;
2) шығындар – 66 184,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) каржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығы (профициті) – -0,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу-0,0 мың теңге;

О бюджете М-Владимировского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2024 года № 26/8-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном и государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и решением Бескарагайского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 25/2-VIIІ "О бюджете Бескарагайского района на 2025-2027 годы", Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Бескарагайского районного маслихата области Абай от 10.07.2025 № 29/8-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет М-Владимировского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы- 66 184,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 9 500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 56684,3 тысяч тенге;
2) затраты – 66 184,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами-0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -0,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов-0,0 тысяч тенге;
погашение займов-0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Бесқарағай аудандық мәслихатының 25.11.2025 № 34/7-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 38514,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының төрағасы М. Абылгазинова
Бесқарағай аудандық
мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 0,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бескарагайского районного маслихата области Абай от 25.11.2025 № 34/7-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета, в бюджет М-Владимировского сельского округа на 2025 год в сумме 38514,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного
маслихата