2025-2027 жылдарға арналған Аягөз ауданының Баршатас ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 20/392-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89,91 баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 16.05.2025 № 25/442-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. "2025-2027 жылдарға арналған Баршатас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 257983,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8859,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 248604,2 мың теңге;
2) шығындар – 258603,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -620,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 620,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете Баршатасского сельского округа Аягозского района на 2025-2027 годы
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2024 года № 20/392-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан Аягозский районный маслихат РЕШИЛ :
Сноска. Преамбула в редакции решения Аягозского районного маслихата области Абай от 16.05.2025 № 25/442-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет Баршатасского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 257983,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8859,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 248604,2тысячи тенге;
2)затраты – 258603,2 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 620,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 620,0 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысячи тенге;
погашение займов – 0,0 тысячи тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 620,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 14.07.2025 № 27/473-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешiм 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы А. Ибрайшин
Аягөз аудандық мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№20/392-VIІІ шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Баршатас ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 620,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата области Абай от 14.07.2025 № 27/473-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Аягозского районного маслихата А. Ибрайшин
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
от 30 декабря 2024 года
№20/392-VІІI
Бюджет Баршатасского сельского округа на 2025 год