2025-2027 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 20/374-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 88, 91 баптарына, және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 25/432-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25608978,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15221153,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61110,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 715916,9 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 9610798,2 мың теңге;
2) шығындар – 27186911,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 370335,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70776,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 441111,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1207598,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1207598,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 1616053,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 441111,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32656,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 15.10.2025 № 29/496-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Аягозского района на 2025-2027 годы
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2024 года № 20/374-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьями 88, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Аягозского районного маслихата области Абай от 06.05.2025 № 25/432-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 25608978,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15221153,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 61110,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 715916,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9610798,2 тысяч тенге;
2) затраты – 27186911,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 370335,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70776,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 441111,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1207598,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1207598,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1616053 тысяч тенге;
погашение займов – 441111,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32656,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата области Абай от 15.10.2025 № 29/496-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

2. Абай облысы мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы №23/154-VIІІ "2025-2027 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес 2025 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді коспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз болып орындауға алынсын.

2. Принять к исполнению на 2025 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступления от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в размере 100 процентов в соответствии с решением областного маслихата области Абай от 13 декабря 2024 года №23/154-VІII "Об областном бюджете на 2025-2027 годы.

3. 2025 жылға арналған Аягөз ауданының атқарушы органының резерві 76307,4 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 15.10.2025 № 29/496-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешiм 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы А. Ибрайшин
Аягөз аудандық мәслихатнының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы

3. Утвердить резерв местного исполнительного органа Аягозского района на 2025 год в сумме 76307,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Аягозского районного маслихата области Абай от 15.10.2025 № 29/496-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Аягозского районного маслихата А. Ибрайшин
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
от 26 декабря 2024 года

151416,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
413444,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
410120,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64603,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2390,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
336966,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6161,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
0,0
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
0,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3324,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3324,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6291199,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2957519,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
999945,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
176991,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
822954,1
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
0,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1957574,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
90507,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
0,0
083
Алдын ала және аралық тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Отбасы банк" тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ға бюджеттік кредит беру
0,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1867067,0
2
Коммуналдық шаруашылық
3331934,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1769380,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1769380,0
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
0,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

151416,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
413444,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
410120,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64603,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2390,0
021
Капитальные расходы государственного органа
0,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
336966,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6161,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
0,0
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
0,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3324,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
3324,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6291199,2
1
Жилищное хозяйство
2957519,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
999945,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
176991,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
822954,1
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
0,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1957574,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
90507,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0,0
083
Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк "Отбасы банк" для предоставления предварительных и промежуточных жилищных займов
0,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1867067,0
2
Коммунальное хозяйство
3331934,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1769380,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1769380,0
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
0,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

49415,1
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
41465,7
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19647,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
143986,2
6
Жер қатынастары
16260,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
16260,0
021
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
16260,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
127726,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25415,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
25415,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
102311,2
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91321,2
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10990,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
135202,7
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
135202,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
135202,7
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
81162,8
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
51610,9
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2429,0
12
Көлiк және коммуникация
1714641,4
1
Автомобиль көлiгi
1441021,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1441021,0
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
158927,9
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
544351,4
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
737741,7
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
273620,4
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

49415,1
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
41465,7
006
Капитальные расходы государственного органа
19647,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
143986,2
6
Земельные отношения
16260,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
16260,0
021
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
16260,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
127726,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25415,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
25415,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
102311,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
91321,2
017
Капитальные расходы государственного органа
10990,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
135202,7
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
135202,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
135202,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
81162,8
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
51610,9
015
Капитальные расходы государственного органа
2429,0
12
Транспорт и коммуникации
1714641,4
1
Автомобильный транспорт
1441021,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1441021,0
020
Развитие транспортной инфраструктуры
158927,9
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
544351,4
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
737741,7
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
273620,4
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
17822,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
17822,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
855249,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
234868,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
234868,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
234868,0
2
Әлеуметтiк көмек
541947,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
541947,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
73812,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5700,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
72786,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
7055,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
64813,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
138111,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
179670,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
78434,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73434,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61749,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2390,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
9295,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
0,0
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
0,0

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
17822,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
17822,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
855249,0
1
Социальное обеспечение
234868,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
234868,0
005
Государственная адресная социальная помощь
234868,0
2
Социальная помощь
541947,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
541947,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
73812,0
006
Оказание жилищной помощи
5700,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
72786,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
7055,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
64813,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
138111,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
179670,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
78434,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73434,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61749,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2390,0
021
Капитальные расходы государственного органа
0,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
9295,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
0,0
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
0,0

008
Cпорт объектілерін дамыту
0,0
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
11810,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5000,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6810,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
130661,0
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
130661,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
35205,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
94986,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
470,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
125197,0
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
125197,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76587,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
24810,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
23800,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
109486,0
6
Жер қатынастары
400,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
400,0
021
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
400,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
109086,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23870,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
23870,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
85216,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85216,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
101277,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
101277,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
101277,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

008
Развитие объектов спорта
0,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
11810,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5000,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6810,0
3
Информационное пространство
130661,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
130661,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
35205,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
94986,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
470,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
125197,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
125197,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
76587,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
24810,0
006
Капитальные расходы государственного органа
23800,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
109486,0
6
Земельные отношения
400,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
400,0
021
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
400,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
109086,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23870,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
23870,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
85216,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
85216,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
101277,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
101277,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
101277,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

970420,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78235,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
172185,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
720000,0
02
Қорғаныс
19968,0
1
Әскери мұқтаждар
19378,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
19378,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
19378,0
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
590,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
590,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
590,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің,сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
0,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
17822,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
17822,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
17822,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
17822,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
855249,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
234868,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
234868,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
234868,0
2
Әлеуметтiк көмек
541947,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
541947,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
73812,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5700,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
72786,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
7055,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
64813,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
138111,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

970420,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных и жилищной инспекции
78235,0
013
Капитальные расходы государственного органа
0,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
172185,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
720000,0
02
Оборона
19968,0
1
Военные нужды
19378,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
19378,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
19378,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
590,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
590,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
590,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
0,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
17822,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
17822,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
17822,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
17822,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
855249,0
1
Социальное обеспечение
234868,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
234868,0
005
Государственная адресная социальная помощь
234868,0
2
Социальная помощь
541947,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
541947,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
73812,0
006
Оказание жилищной помощи
5700,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
72786,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
7055,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
64813,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
138111,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью